صاحب الزمان

آقای اردوغان

در مورد روزنامه نگاران اینقدر سخت نگیرید .

+ نوشته شده در  شنبه هفتم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:35 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

آقای رجب طیب اردوغان

عزیزم شما میگویید اگر مدرکی مستند بر علیه شماست که در ارسال سلاح به داعش نقش داشته اید استعفا میدهید .

ما میگوییم نیازی نیست شما استعفا بدهید شما میمانید و به قولهایی که به مردم ترکیه داده اید عمل میکنید شما هم بشر هستی و جایز الخطا البته خطا کردن حد مجاز دارد لذا میروید با آقای پوتین و با هم صلاح میروید و هر دوی شما را میگویم دست از این جنگ رسانه ای بیهوده بر میدارید دارید آب به آسیاب داعش میریزید ناخواسته .

من اگر در ترکیه بودم مطمئن باشید به حزب شما رای میدادم لذا خواهشمند است در این صحنه ای که در خاورمیانه است نقش خود را صحیح و با آرامش اجرا کنید با تهدید یکدیگر نه شما سود خواهید برد نه روسیه هر دو طرف ضرر خواهند کرد .

بد دردیست غرور میدانم . بروید و با هم همکاری کنید این جنگ قرار نیست بشود جنگ جهانی سوم قرار است بشود جنگ بر علیه داعش و هم پیمانانش .

در مورد ترکمن ها چرا نگرانید مگر ما گفتیم آنها تروریستند ؟ آنها هم جزو مردم سوریه هستند و حق رای دارند ولی ابتدا باید به آتش بس همه گروهها احترام بگذارند تا بتوانیم انتخابات برقرار کنیم .

اینقدر هم هی به هم اتهام زنی نکنید دلیلی ندارد سران جهان بیافتند به جان هم خیر سرمان میخواهیم با هم مدیریت کنیم .

من که نمیتوانم کل زندگیم را بگذارم و به سخنان شماها گوش دهم هی میخواهید زیر آب هم را بزنید . ای بابا خجالت بکشید همه ما با هم همسایه ایم دیگر بس است .

عرض کرده بودم منطقه ماهیگیری ممنوع است لذا جامعه جهانی باید یاد بگیرد با هم صلاح برود . نمیتوانیم تا ابد سر مسایلی که راه حل ساده ای دارند به جان هم بیافتیم همه سران جهان موظفند مواضع خود را تعدیل کنند .

 

 

+ نوشته شده در  شنبه هفتم آذر ۱۳۹۴ساعت 18:50 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

گفته بودم

سعودی خوب سعودی مرده است خواستم بترسانمتان دیگر بیشتر از این برای من ادا و اصول در نیاورید و نقض حقوق بشر نکنید چون مردم عربستان هم صبرشان حدی دارد .

اصلاحات را ادامه دهید و دست از ماجراجویی و ارسال مواد مخدر و تزریق پول به داعش بردارید شاید فرجی شد .

+ نوشته شده در  شنبه هفتم آذر ۱۳۹۴ساعت 0:38 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

قابل توجه ال سعود

درب توبه شما هم باز است و به شما هم میگویم اگر شیخ نمرالنمر را اعدام کنید با دست خودتان عربستان را به آشوب خواهید کشید .

حتی فکر اعدام آن 50 نفر را هم نکنید . راستی من گفته ام مخالفینم را اعدام خواهم کرد خیر چنین نیست من مخالفانم را ادب میکنم به روش خودم .

گفته ام در قبل اگر احساس خطر کنم من از هیچکدامتان نمیترسم چون خدا را دارم و با عشقم حال میکنم . البته ایندلیلی نمیشود کسی در امور اداره ملکم برایم شاخ و شانه بکشد گوشمالیش ندهم با بخشش عیسویم او را خواهم بخشید ببینم ادب نشده با خشم خداییم بیچاره اش میکنم .( گوشمالی مدل ایرانی )

خرجش یک داد زدن است بر سرش خودش را خیس خواهد کرد .

به همین سادگی به همین خوشمزگی .

+ نوشته شده در  شنبه هفتم آذر ۱۳۹۴ساعت 0:35 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

تنهاترین

پیشاپیش

جابه جاشدن ویرگول ، کم و زیاد شدن نقطه و تشدید و همزه و امثال اینها را بر ما ببخشید .

نداشتن هیچ استادی  و نبود هیچ راهنمای دو پایی بجز شرایط زندگیم و اتفاقاتی که برایم تا کنون افتاده است مرا تبدیل کرد به تنهاترین امام .

عدم پذیرش حقیقت از سوی شما ها مرا تبدیل کرد به صاحب الزمان  . موعودی که عشقش به صلح وبشریت فراوان و خاموش ناشدنی است و خشمش از ستمکاران و ظالمان و ناقضان حقوق اولیه انسانی تمام ناشدنی است .

جالب است هر کدام از ملل جهان مرا به چشم خود مینگرند . اگر از تک تک افراد بشری که با من برخود و تعاملات اجتماعی داشته اند احوال ما را بگیرید هر شخصی نظری متفاوت خواهد داشت . آری هر کسی از ظن خود شد یار من .

اتاقهای فکر غربی ها هر کدام در کوششند ما را بررسی روانشناسانه کنند خرده ای به ایشان نمیگیرم آشنا نیستند با خداوند که اینگونه مینگرند به بنده اش .

جالبتر اینکه کافران مرا کافر ، مشرکان مرا مشرک ، شیعیان مرا امام و هر شخصی با هر آیینی و منشی مرا از دید خود تحلیل میکند .

اگر برخی از سیاستمداران جهان سعی میکنند مرا با سخنان خودم به قول خودشان سرگرم کنند و این اجازه را به خود میدهند که مقایسه کنند خود را با من به ایشان خرده نمیگیرم بالاخره هر بشری نیازمند یک الگوست بارها گفته ام در شرایط کنونی که وضعیت جهان اینگونه است و ما رسما ظهور نکرده ایم الگوی خوبی نیستیم چرا که خود را به خطر می اندازید .

نعم اخوان انا اعرف نفسی .( عربیمان هم غلط و غلوط زیاد دارد بر ما ببخشید )

آرای میدانم که هستم و نفسم را میشناسم ولی میدانم چرا خیل عظیمی از سیاستمداران در جلساتشان در برابر کلام حق جبه گیری میکنند .

اگر ما برای جامعه جهانی یکسری محدودیت نمیگذاشتیم تا الان بد جتگی راه انداخته بودید . بدانید و آگاه باشید که من آمده ام تا جهان را پر از عدل و داد کنم . من به هیچ عنوان نقض حقوق بشر را در هیچ کجای جهان هستی بر نمیتابم و بر نخواهم تابید .

آری نفر دوازدهمی که همین صهیونیستها ازش میترسند اینجانبم . باید هم بترسند کسانی از من میترسند که دارند حقوق بشر را نقض میکنند .

تمامی نشانه ها را دیدید قدرت خداوند را هم دیدید پس کدامین آیات خداوند را انکار میکنید ؟

همه بشر اختیار دارد انتخاب کند .

الف : مهر و محبت ما را بخواهد .

ب :خشم بی نهایت ما را .

بگذارید خیالتان را راهت کنم هیچگاه یک ایرانی را تهدید نکنید ما را از جنگ نترسانید ما هشت سال با همه شما جنگیدیم و نیاز باشد تا ابد هم خواهیم جنگید ولی دیگر این جنگ آن جنگ نیست . بهتر است حد و حدود خود را در برابر ما ایرانیان بشناسید .

همیشه گفته ام من خواستار زندگی مسالمت آمیز همه بشریت در کنار هم هستم برایم هم دین و آیین و مذهب کسی فرق نمیکند .

مشکل من با امریکا برخوردهای دو گانه اش است پس چه خوش گفت امام مرگ بر سیاست های استعمار طلبان امریکایی .

البته این امریکا با آن آمریکا فرق میکند اینها یک مقداری ادبشان کرده ام و از روی خیر اندیشی نیست که به شما احترام میگذارند مجبورند .

باری نظم نوین جهانی در راه است و من در سیاره ام زمین نمیگذارم و نمیتوانم تحمل کنم بی نظمی و نقض حقوق بشر .

در مورد سلاحهای هسته ای بروید و از بین ببرید از ما گفتن بود اگر حتی باد به گوشم برساند کسی هوس قدرت طلبی هسته ای دارد کشورش را بدون حتی فرستادن یک نیرو از روی کره خاکی کاملا محو خواهم کرد و خشک و تر با هم خواهید سوخت .

گفته بودم اگر نیروهایی که در اختیار دارم در اختیار هر کدامتان بود تا کنون جهانی وجود نداشت . ما شعارمان اینست با دوستان مروت با دشمنان مدارا .ولی حقوق بشر حقوق بشر است . کد اشتباهی نگیرید و فکر نکنید من امده ام و نیاز به کمک دوول خارجی دارم برای بدست گرفتن حکومت کشورم خیر .

اگر علی و قضیه شتر خواباندن است لذا پیشتر وقتی گفتم ما از جانب علیمان احساس خطر نمیکنیم منظوری داشتیم و شماها افتادید به جان هم و فکر کردید میتوانید ما ایرانیان را به جان هم بیاندازید .

این دام بر مرغ دگر نه .

ضمنا ببینم دو باره برایم پروژه بازی و براندازی و غیره راه انداخته اید من میدانم و شما این مملکت و این انقلاب برای خوشایند شماها شکل نگرفته است و شهیدان ما خونشان را برای مام وطن بیهوده نداده اند که حالا اجنبی ها و وطن فروشان فکر کنند با توسل به یک مشت دروغگو میتوان مملکت اداره کرد .

باری ما به ایرانیان خارج از کشور قولی داده ایم و عمل خواهیم کرد نگران مباشند و توصیه اکید میکنم اگر میخواهید در ایرانی به رهبری اینجانب زندگی کنید حواستان باشد و از براندازان جدا شوید .

+ نوشته شده در  شنبه هفتم آذر ۱۳۹۴ساعت 0:19 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

بابک زنجانی

عزیزم این سعید مرتضوی را که میدانیم به قول خودش رفته توبه کند ولی نمیداند تا اعتراف نکند به گناهانش فایده ای این توبه نخواهد داشت اگر تمامی پیامبران و امامان هم جمع شوند خداوند حق الناس را نخواهد بخشید .

بقیه اش را بگو اینها که آفتابه دزدند .

اعتراف کنید به گناهانتان و توبه کنید . راستی پولش را هم باید بدهید . بیت المال مسلمین ماست .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 23:52 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

اعتراف کنید

قابل توجه دزدان و رانت خواران اگر خودتان اعتراف کنید و توبه تا قبل از امدنم شما را خواهم بخشید و عفو خواهم داد اگر بیایم و موردی ببینم که خواسته بودید و خیال کرده بودید از چشمان ما پنهان است دیگر کاری از دستم برای این دنیایتان بر نمیآید .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 23:49 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

همانطور که قبلا شنیده اید .

پشتیبان رهبر مملکتتان باشید تا به مملکت شما اسیبی نرسد .

درود بر شرفت علی خامنه ای لقب آیت الله برازنده توست .امتحانت را قبول شدی با نمره 20 .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 23:46 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

ماجرای سیب زمینی

احمد توکلی نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون بودجه مجلس شورای اسلامی درخصوص امحاء 1700 تن سیب زمینی در استان فارس اظهار داشت: کسانی که اقدام به امحای این حجم از سیب زمینی کردند ممکن است دلایلی داشته باشند.
این سیب زمینی هم در ایران کاربردهای فراوانی پیدا کرده از خرید رای گرفته تا برداشت سیاسی. البته یک کاربرد دیگر هم دارد که به رگ و غیرت برمیگردد . که ما متاسفانه هنوز ندیده ایم از نظام . نظامیکه خود را منتسب به ما میداند و قدرتش را از ما میگیرد و بعد هم بجای گفتگوی چهره به چهره با ما ترجیح میدهد ما را هم بازیچه خود کند ولی با توجه به اینکه زورمان به ایشان هم میچربد در گوشه ای نظاره گریم و میزان جرمشان را ارزیابی میکنیم . بترسید از روزیکه ...

من بیم دهنده آشکاری هستم برای شما ولی فقط بیم دهنده نیستم بیمی را که در دلتان انداخته ام با توجه به اینکه برای ما و کلام وحی پشیزی ارزش قایل نشدید و به قول بعضی هایتان در مجالس مخفیتان از این ستون به آن ستون فکر کرده اید فرجی برایتان است .

ایندفعه را کور خوانده اید .

من برای وصل کردم امدم    نی برای ...

من نیازی نمیبینم همه شما ایمان داشته باشید اگر این ایمانست که شماها دارید و هی در دنیا دارید در بوق و کرنا میکنید اگر اینست انتظارتان و اینگونه میخواهید ما را . اگر فکر میکنید کلامتان از کلام خدا بالاتر است و برای ما هم ادا و اصول در میاورید باشد خوش باشید فعلا ولی دیری نخواهد پایید با حال تضرع به خاک خواهید افتاد و برای جان ناقابلتان التماس خواهید کرد .

بخششی در کار نخواهد بود سیاره باید پر از عدل و داد شود . حقوق بشر باید بدون تبعیض اجرا شود . من رسول همنام پیامبر گرامی اسلام با مشخصاتی که خودتان میدانید چیست و با توجه به روایات و احادیث پدری از ستمکاران در بیاورم که بشود درس عبرتی برای کل تاریخ بشریت تا هوس ظلم کردن حتی به مخیله کسی نیاید چه برسد که از آن سخن بگوید .

من دینم را نمیدهم دنیای کثیف شما را بگیرم  . شماها با اینکارتان فقط به جرمتان اضافه میکنید . بدانید و آگاه باشید کسانی که با کلام وحی مشکلی دارند و مانع رسیدن حکومت ایران به صالحان شده اند آماده مرگی تدریجی و دردناک باشند .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 20:56 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

سعید مرتضوی

تو نیازی به زیارت نداری جانی نادان ، ای دزد رانتخوار حرم حسین جای تو نیست حیوان نجس .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 20:43 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

نتانیاهو

یک دیکتاتور پر رو بیشتر نیست همین .

آقای نتانیاهو عزیزم یک من ماست کره اش زیاد است و به اندازه صبحانه همایونی ما هم نمیشود یک لقمه چپت میکنم پر رو بازی در بیاوری .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 20:35 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

من دولت تعیین میکنم

من بدون تو دهنی زدن به کسی در سطح جهان هر دولتی خود را با قوانین بشری هماهنگ نکند را تعویض خواهم کرد .

حسنش اینست ما از رو بازی میکنیم چون زورم میرسد .

فوضولی موقوف .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 20:15 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

روابط دیپلماتیک با انگلستان

در همین سطح فعلی میماند تا زمانیکه اجازه نداده ام اجازه ورود ادوات ندارند به ایران دقیقا منظورم را بیان کردم . بحث رابطه یک بحث است بحث دخالت در امور ما یک بحث البته واضخ و مبرهن است مال این صحبتها نیستید .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 20:12 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

خانم مرکل

درود بر شما

لطفا ضمیمه قانون اساسی آلمان را مجددا مطالعه بفرمایید آیا کارهایی که ال سعود و آل خلیفه و خیلی از دیکتاتورهای منطقه میکنند همخوانی دارد با آن ؟ شما به عنوان نماینده اصلی ما در اروپا موظفید که سکوت نکنید .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 20:6 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

پیام مدهیم

یاران در بنی اسراییل زمان شروع حرکت است اینها زبان خوش حالیشان نمیشود .منظورم از اینها رژیم صهیونیستی است .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 20:3 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

رییس جمهور محترم آرزانتین

تبریک میگویم امیدوارم بتوانید به قولهایی که به مردم آرژانتین داده اید عمل کنید ما هم تا جایی که بتوانیم تا زمانیکه راهتان راه مستقیم است و در جهت اصلاح امور حمایتتان خواهیم کرد .

 

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 20:1 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

هشدار به بی بی سی

اگر بیل زنید بروید گندی را که در انگلیس زدید پاک کنید فکر کرده اید تا کی رسانه ها سکوت میکنند ؟

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:58 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

سازمان ملل متحد

بار آخرتان باشد در مورد ایران قطعنامه میدهید اگر شماها بلدید قوانین را چرا تبعیض قایل میشوید ؟ چرا سازمان ملل اینگونه میکند ؟

پاسخش ساده است این سازمان متاسفانه در برخی اوقات تحت فشارهای سیاسی است واقعا متاسفم . پزشکان بدون مرز بدانید بشریت نباید تاوان خودخواهی های یک مشت یانکی را بدهد .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:55 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

دولت چین

تکلیفش را مشخص کند میخواهید با ما باشید یا میخواهید بی طرف بمانید ؟ امریکا هیچگاه متحد قابل اعتمادی برای هیچکس در جهان نیست این جمهوری اسلامی میگوید به ایشان شیطان بزرگ و میگوید ما امریکا را زیر پا میگذاریم از نظر من ما امریکا را زیر پا گذاشتیم تمام شد رفت پی کارش حالا اگر جنگ میخواهید ما مرد جنگیم جنگ تا بجنگیم .

نظم جدیدی را که ایجاد کرده ام را در جهان بپذیرید و به آن احترام بگذارید .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:38 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

وکیل الدوله

نمیخواهم وکیل الرعایا میخواهم .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:33 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

12 سال

تقریبا 48 کشته با شوکر پلیس در امریکا البته امار حقیقی این نیست این آماری کاغذیست دست از سر مردم امریکا بردارید نادانهای نژادپرست .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:32 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

خطاب به همه علمای اسلام

درود بر شما ما نمیگذاریم دینمان بازیچه یک مشت مشرک و کافر و خوارج گردد با هم همکاریهایتان را بیشتر کنید اسلام در خطر است .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:24 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

خانه خدا صاحب دارد .

آل سعود لیاقت و توان اداره خانه خدا را ندارد .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:23 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

آقای اردوغان

یادت است چندین سال پیش بک هلیکوپتر زپرتی شما یک پاسگاه مرزی ایران را زد و رفت ؟ آنموقع احترام به مرزهای دیگران برایتان معنایی نداشت ؟ حالا که گیر افتاده ای شعار میدهی ؟ دست از این پوپولیست بازیهایت بردار در نهایت مردم ترکیه صبرشان حدی دارد و من پشت مردمم هستم حواست به حرفهایت باشد .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:20 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

زمان قیام

زمان قیام ما زمانیست که هیچ تعهدی بر گردنمان نباشد قبلا هم گفته ایم حیف که این برجام دست و پای ما را بسته است و تعهد داده ایم و الا بیچارتان میکردم البته تا الان هم چاره ای برایتان جز گوش دادن به سخنانم نگذاشته ام .

درست فرامین را اجرا کنید .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:17 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

این پرونده هسته ای ایران

باید بسته شود برای من یکی دیگر ادا در نیاورید جمهوری اسلامی دنبال بمب نبوده است . استخوان لای زخم نگذارید البته اگر بگذارید منهم بمب اتم خواهم ساخت برایم کاری ندارد .

اگر بد است برای همه بد است اگر خوب است برای همه خوب است ولی بدانید ما نیازی نداریم خودم را میگویم از تمامی بمب های اتم دنیا قدرتمندترم شماها ایمان ندارید و نمیفهمید سخنانم را اگر نمیخواهید برجام را اجرا کنید باشد نکنید به من بهانه های لازم را برای قیامم خواهید داد .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:14 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

اقای پوتین

عزیزم راهش اینست با آدم پر رو باید مثل خودش برخورد کرد ولی من همیشه اعتقاد دارم خویشتنداری بهترین راه است قبول دارم ترکیه خطوط قرمز را رد کرده است ولی بازهم میگویم به من ببخشیدشان .

من از شما عذرخواهی میکنم اینها حالیشان نیست چه خبطی کرده اند ما همه در این منطقه زندگی میکنیم دوست ندارم دو همسایه مان با هم درگیر باشند .

اردوغان فکر کرده ای تا کی میتوانم به خاطر گندکاریهایت به تو کمک کنم ؟

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:9 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

تحریمهای روسیه

خطاب به اتحادیه اروپا

سریعا تحریمهای روسیه رابردارید که اگر بخواهید بازی در بیاورید تبعاتش سنگین است آبروی اتحادیه را نبرید به خاطر قدرت طلبی های انگلستان .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:7 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

اخطار میکنم به نژاد پرستان در اروپا

اگر به اعمالتان در مورد آزار و اذیت به مسلمانان پایان ندهید تبعات سنگینی خواهد داشت برای شما ما برای دینمان و برادر و خواهران مسلمانمان ارزش قایلیم .

منظورم دقیقا انگلستان و نژادپرستانش است .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:6 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

حکم حکومتی

سریعا پستی میدهید به آقای احمدی نژاد در استانبول در راستای کمک به رایزن فرهنگی ایران در آنجا . این بدین معنی نیست که حامیان ایشان بتوانند در انتخابات داخلی بازی در بیاورند منظورمان فقط شخص ایشان است .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:3 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

شیعیان و سنی های عربستان

درود بر شما .

سکوت در برابر جنایات آل سعود در یمن خیانت به اسلام است .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:1 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

دولت ماهیگیر انگلیس

هنوز آنقدر بزرگ نشده اید در منطقه برای ما گربه برقصانید به موقعش در برجکتان خواهم زد هر کاری زمانی دارد . کاش باهوش بودید دلم نمیسوخت .

نادانها

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:0 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

مردم شریف یمن

آل سعود کافر است . این را بدانید اینها از خوارج هم بدترند . هر چه ما تلاش کردیم پاسخی نداد . هر جا دیدیدشان ایشان را به قتل میرسانید یک سعودی خوب یک سعودی مرده است  .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 18:59 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

اخطار به اوکراینی ها

خوب خودتان را نشان دادید. قطع کردن برق شبه جزیره کریمه را میگویم .

اینجانب با توجه به قدرتی که از جانب خداوند برای تصمیم گیری دارم اعلام میدارم کریمه متعلق است به روسیه و ما ترجیح میدهیم مسلمانان زیر پرچم متحدمان باشند .

هر کشوری ناراحت است باشد مشکل خودش است .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 18:58 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

خطاب به فلسطینیان

با توجه به کار شکنیهای رژیم اشغالگر اسراییلی و عدم پذیرش حقیقت از جانب ایشان به شما اجازه میدهم تمام توافقات امنیتی با این رژیم اشغالغگر را لغو شده بدانید و همه با هم در انتفاضه شرکت کنید .

دیگر نیازی به گرفتن چاقو در دست ندارید قیام مسلحانه میکنید و از جان و مال و ناموس و کودکان و اراضی مسلمانان دفاع میکنید .

سید حسن نصرالله سریعا با گروه مقاومت جهاد اسلامی فلسطین تماس میگیرد . مرگ یکبار شیون هم یکبار . مسئله قدس یک مسئله اسلامی است و ما کوتاه نخواهیم آمد دست صلحم را رد کردید نادانهای صهیونیستی .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 18:56 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

انا

انا فتحناک فتحا مبینا . القدس  لنا . الموت صهیونیزیم . الموت آل سعود و الموت آل خلیفه .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 18:53 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

باز شدن دفتر نمایندگی رژیم صهیونیستی در امارات

را به جهان اسلام تسلیت عرض مینمایم .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 18:52 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

رضا ضراب

مجرم بین المللی است از نظر من ایشان متهم نیستند مجرمند البته اگر خودشان بیایند ایران میشوند متهم و بررسی میکنیم فرار کنند میشوند مجرم و کشته خواهند شد .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:51 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

آقای پوتین

من پشتت را خالی نخواهم کرد ولی در مورد اس 300 حق نداری بفرستی تا اطلاع ثانوی حقیقتا نیازی نداریم  . جهان بداند با دست خالی هم یارانم میتوانند غوغا کنند پس عاقلانه رفتار کنید .

اس 300 ها را میخواستم برای پس مرگم فعلا هم قصد مردن ندارم .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:49 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

آن شیخک اماراتی

تمامی همدستان بابک زنجانی و شرکایش از نظر ما در پرداخت بدهیش به ایران باید همکاری کنند نکنند تبعات سنگینی برای کشورشان خواهد داشت این بچه یکی از سیاستمداران ترکیه نیز از نظر ما مجرم است .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:47 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

نیروهای سپاه پاسداران

آندسته که چمیاتمه زده اند بر روی اقتصاد ایران بکشید بیرون از اقتصاد به اندازه کافی بهر ه بردید ضمنا ما حقوق میدهیم به شما دیگر اینکارها چیست ؟

میدانم مفت خوری بد دردیست . خجالت هم خوب چیزیست . آبروی ملک ما را برده اید . نادانها گوش دادن به فرامین ما به مراتب هم اجر دنیوش بیشتر است و هم اخرویش البته اگر به روز قیامتی ایمان داشته باشید اگر هم که ندارید از ترس جانتان هم که شده حرف گوش دهید چون اینجانب احساس خطر کنم اعدام خواهم کرد .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:44 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

قابل توجه مفسدین فی الارض

دست از سرتان بر نمیدارم تا عدالت برقرار نشود آرام نخواهم گرفت . دزدی میکنید ؟ رانت خواری میکنید ؟ فکر کرده بودید این جهان هر کی به هرکیست هر غلطی خواستید بکنید آنهم در مملکت ما به اسم ما ؟

 

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:38 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

آقای بابک زنجانی عزیزم

این که مبلغی نیست همش 100 میلیارد به گفته خودتان اصل کاریها را اعتراف کن پسرم .

اعتراف کن و از بار گناهانت بکاه .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:37 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

سازمان ملل متحد

اسراییل باید برگردد بر مرزهای تعیین شده و به اشغال پایان دهد و الا از دست من ناراحت نشوید گفتم امریکا کمکشان کند بهانه ای نداشته باشند .

دست از اشغالگری بردارید دارید روی مخ ما راه میروید .

تحریم اسراییل مورد نظر است هر کشوری هم وتو کند منتظر عواقبش باشد دیگه شوخی و خنده گذشت وضعیت روشن است .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:33 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

چگونه نماز را کوچک شمردید ؟

در جلسه برجام یادتان نیست در زمان نماز که شد ؟ خودتان و آقای زاکانی ؟ ما علاوه بر فیلمی که صدا و سیما پخش کرد در جلسه نیز یک جورهایی که به مخیله شماها نمیگنجد حضور داشتیم .

گفتم تا بدانید مو لای درزش نمیرود پس کسی برایم ادا در نیاورد خودتان باشید .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:28 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

آقای عراقچی

نماز را کوچک شمردی . بخشیدمت فقط بخاطر خدماتی که به میهن کردی . شما هم ادعایت میشد ولی بگذریم یه کم شیطونی خوشم میاد ازت بالاخره قرار نبوده همه ما کامل باشیم هر کس به اندازه توانش .

ولی دوستت دارم بدان .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:26 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

آقای زاکانی

نماز را کوچک شمردی برادر من . حق نداشتی خود را با من مقایسه کنی . بخشیدمت ولی بدان این رسم دینداری نبود . شما ادعا داشتید اگر ادعا نداشتید مشکلی برایم نبود  چون در دین هیچ اجباری نبوده ، نیست و نخواهد بود الی العبد .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:24 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

قرآن چیست ؟

یک حقیقت محض است و اخرین کتاب و مکمل تمامی ادیان و ما هم مجری آن ضمنا بر اساس وحی هایی که شده بعدا بقیه اش را برایتان خواهم گفت .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:22 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

ما در تقیه بودیم و گوش به فرمان الهی

فرمانش رسیده ببینم شماها که اینقدر ادعای منتظر بودن را داشتید چگونه عمل میکنید .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:21 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

90 کرسی

در اختیار آقای لاریجانی و الباقی .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:19 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

آری دوستان

شعیب بن صالح آماده شده است و افسانه حقیقت دارد چون افسانه نیست وعده الهی است و خداوند دروغگو نیست .

سوره توبه آیه 33 را بخوانید تا حالتان جا بیاید .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:17 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

مبارزه با داعش

خطاب به سران کشورهای جهان

راحتتان کنم سوریه جزو جهان اسلام است و من هم رهبر جهان اسلام پس حالا هی ادا و اصول برای من یکی در نیاورید هی بگویید از این و از آن حمایت میکنید بروید مثل ادمیزاد گندی را که به جهان زده اید درست کنید قیام کنم بد قیام میکنم البته خودم نمیایم شعیب را میفرستم پوست از سر نافرمانان بکند .

خودم با این جانوران داخلی کار دارم یکروز ولشان کنم یکدیگر را میخورند .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:16 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

آخوند دو زاری پناهیان

گمشو برو توبه کن بی شرف قدرت طلب . بار آخرت باشد ببینم به خود جرات سخن گفتن میدهی در محضر ما .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:13 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

دژپل

درود بر دیار دژپل

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:12 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

آقای اردوغان

دوست من درب توبه شما هم همیشه باز است .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:9 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

12 سال

اصولگرایان با اینکه بسیاریتان را دوست دارم ولی فکر میکنم اگر کاری میتوانستید بکنید تا بحال کرده بودید ممنونم از اصولگرایان حقیقی که بدون هیچ چشمداشتی فرامینم را سعی کردند اجرا کنند مثل آقای مطهری عزیزم و توکلی گل دوستتان دارم .

حقیقت اینست مردم اصلاح طلبان را میخواهند . ما هم حامی مردمانمانیم .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:7 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

درب توبه

نادانها من خدا نیستم درب توبه باز و بسته کنم همیشه وقت است خواستم بترسانمتان ولی بعضی از شما از گوساله پرستان هم بدترید .

نتیجه نافرمانیتان را خواهید دید اینجانب با کسی شوخی ندارم فکر کرده اید در این دکه نشسته ام و با مردمم میگم و میخندم کورم و رفتارتان را زیر نظر ندارم ؟

راستی من هیچگاه از خدا برای اثبات وجودش هیچ چیز نخواستم  حتی بهشتش را من فقط خودش را میپرستم و دوست دارم بدون هیچ توقعی راضیم به رضایش .

بسیاری از شماها یا از ترس از جهنم است یا عشق به بهشت .

تعریف حقیقی مومن : شخصی را گویند که خدا را برای خودش بخواهد نه برای بهشت و جهنمش .

ضمنا اینجانب عشق حکومت کردن ندارم ولی تا بحال همیشه از حقم گذشته بودم ولی این بار فرق میکند فرمان خداست نمیتوانم سرپیچی کنم .

راستی آقای احمدی نژاد این دشنام هایی که از ما شنیدی بازخورد اعمالت بود که به گند کشیدن کشور انجامید لذا ناراحت نباش درب توبه همیشه باز است . رویت را کم کن مردک نادان .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 8:3 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

قابل توجه خرده کشورهای خلیج پارس

آبروی اسلامم را بردید توبه کنید و برگردید به جهان اسلام .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 7:56 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

ماجرای سنگ

روزی روزگاری یک دو قطبی نوع A در مرزهای سوریه و ترکیه میگذشت ناگهان سنگی از دستش به درون چاهی افتاد و الباقی داستان را خواهید دید .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 7:56 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

شورای عالی امنیت ملی

حسابتان را از تند روها جدا کنید .

آقای ولایتی حسابت را از تند روها جدا کن سریعا باید بدانم چه کسانی را باید گوشمالی دهم . فکر میکنید تا کی میتوانم هویتم را پنهان کنم و هی بازی و ادا در بیاورم ؟

دوستان من تسلیم حقیقت شوید من مسیح نیستم یا خدا نیستم ارحم الراحمین باشم . عاقبت مسیح بخاطر همین روح القدسش( تنها کرامتش ) همین شد .

1 درصد شیطانم را روشن نگه داشتم و ایمانتان را سنجیدم شعارهایتان هم مثل نظامتان تو خالی است اگر اصرار بر اصلاحات داشتم بر این بود حال و حوصله خونریزی نداشتم ولی مثل اینکه باید خون تعدادی را بریزم .

نگی نگفتی .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 5:30 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

خطاب به شیعیانم در سراسر عالم هستی

علی الخصوص سید حسن نصرالله

پسرم تماسهایت را با علی خامنه ای قطع میکنی وگرنه تبعات بعدیش را باید بپذیری . نماینده تام الاختیار من در مسئله سوریه آقای ظریف است .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 5:24 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

مثل اینکه مخالفین ما دموکراسی بردار نیستند

در انتظار مرگی تدریجی باشید باری درب توبه هنوز باز است فقط همانطور که گفته ام پیش از این درب توبه علی خامنه ای بسته شده است همین .

گروه خونیتان به ما نمیخورد .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 5:21 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

تندروهای جمهوری اسلامی بدانند

ما زورمان به دنیا رسید به شماها نرسد افت دارد به جان خودم .

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 5:14 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

حرم زینبم در سوریه

اگر یک گلوله از طرف هر نیروی اعتلاف و یا ارتش سوریه و یا روسیه  به آن برخورد کند جهان را به خاک و خون خواهم کشید .

 

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 5:13 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

جناب آقای پوتین

درود بر شما

به هیچ عنوان حق فرستادن اس 300 را به ایران ندارید ببینم این دو زاری های مرده پرست و آن باند تفرقه انگیز سپاه پاسداران که به فرامین ما عمل نمیکند جرات زر زدن دارد یا خیر .

در صورت ارسال این سامانه بیچاره ات خواهم کرد .

2- در مسئله ترکیه ما ترجیحمان اینست با گفتگو حل شود و آقای اردوغان نیز میبایست عذرخواهی کنند .

3- امریکا سریعا موظف است سامانه دفاع موشکی پیشرفته خود را در اختیار اسراییل قرار دهد .

4- تمامی سران سپاه پاسداران را که با شخص اینجانب مخالفند و میشناسید تحریم میکنید و حق خروج از ایران را ندارند و حق برداشتن تحریمهای سپاه پاسداران  و شرکت های وابسته را ندارید تا ما قدرت را بدست بگیریم .( اتحادیه اروپا هم موظف است اینکار را بکند .)

5-هیچ کشوری حق دادن پناهندگی به هیچیک از مخالفان مرا ندارد اینها را با ایشان کار دارم بفهمند مخالفت با فرامین الهی نتیجه اش چیست .

6- سازمان ملل متحد سریعا قطعنامه حقوق بشری صادر میکند علیه جمهوری ضد اسلامی که خود را جمهوری اسلامی میداند .

7- علی خامنه ای را اگر هر کشوری به او پناه دهد چنان طوفانی و زلزله هایی بفرستم که قد راست نکند .

فرامین لازم الاجراست .

شما بی خداها فکر کرده اید زورتان به من میرسد ؟ من هستم و خدا شما و تریبونها و زر زر کردنتان . پدری ازتان در بیاورم که در تاریخ اسلام نمونه باشد .

به خدا قسم که شماها از خوارج بدترید .( پناهیان و دارو دسته مخالفینم )

اینجانب صبرم به انتها رسید . حکومت ایران حق منست و حقم را بلدم بگیرم ضمنا منتظر بمانید تا عرض کنم خدمتتان .

آقایان مراجع ما آمدیم نبودید بد قولها موعود ایرانی . انتظارتان را هم دیدیم ، ایمانتان را هم دیدیم ، اسلامتان را هم دیدیم .

هسدار به نیروهای امنیتی ایران یا با منید یا بر من .

 

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 5:1 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

آخوند دو زاری پناهیان

جنابعالی یا آن نامرد برای ما تکلیف معین نمیکند خوب خودتان و باندتان را لو دادی نادان . اینجانب فقط از خدا فرمان میگیرم ضمنا اینرا داشته باش تا الباقی داستان را بگویم .

اولا به علت نافرمانی از فرامینم مرتدی و حکمت اعدام خواهد بود   .

توجه کل نظام پوسیده و دجال جمهوری کثیف اسلامی را به این نکته جلب میکنم .( آندسته تندرو متعلق به باند دزدی که در سپاه پاسداران است به سرکردگی دیکتاتور معروف علی خامنه ای )

1- رزومه کاری ما مشخص است و دنیا را داریم مدیریت میکنیم .( همانگونه که در افسانه ها آمده بود )

2- علم غیب داریم .

3-فرشتگان به فرمان ما هستند و اجنه .

4-مورد حمایت و عنایت کامل خداوندیم مردک قدرت طلب رانت خور دزد .

5- ممکن است ما سخنانی میگوییم که جنابعالی درک نمیکنی ای کافر ولی مهم نیست .

6- جرات صحبت رو در رو با ما را ندارید هیچکدامتان و فقط دردتان قدرت طلبی و دنیا پرستی است اسم شهیدان را لجن مال نکنید آشغالهای کثیف .

 

 

 

+ نوشته شده در  جمعه ششم آذر ۱۳۹۴ساعت 4:54 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

تکلیف ما را مشخص کنید

خطاب به نظام جمهوری اسلامی

تکلیف خودتان را با ما مشخص کنید اینکه نمیشود ما اینجا باشیم و شما در تهران برای خودتان قصه برایمان بگویید . اگر ما را میخواهید یا علی اگر نمیخواهید بگویید ما هم روی این قسمتش فکر کنیم .

روشن است ؟ ما نمیتوانیم الباقی زندگیمان را با شما سر و کله بزنیم . اگر ما را موعود میدانید یا علی اگر نمیدانید ایرادی ندارد رسما اعلام نمایید ما هم شعیب را برداریم از ایران برویم و یک انگشت شصت هم برایتان بگذاریم . دیگر دارد حوصله ام سر میرود برای من آسمان همه جا یکرنگ است و نه عقده حکومت کردن دارم نه چیز دیگری . شما میگویید حق منست ؟ خیلی خوب اگر حق من است چرا حق مرا نمیدهید اگر نیست دیگر این ادا و اصولتان چیست ؟

رفتن ما کاری ندارد ولی زنده ماندن خودتان را زیر سوال خواهید برد .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 23:37 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

le pen

خانواده لپن در فرانسه زر بیجا نزنید . سکوت هم برای خودش کرامتیست مفت خوران سیاسی . یادتان رفته زمانیکه با کمال احترام حکومت اروپا در دست کلیسای کاتولیک بود چه فجایعی پیش آمد ؟ به خاطر چند رای بیشتر انسانیت خود را نفروشید .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 23:21 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

نیروهای ویژه من

فقط 4001 نفرند نیازی نداریم 20 میلیون بفرستیم هر وقت به این نتیجه رسیدید مال این صحبت ها نیستید خبری هم به ما بدهید تا سردار رشیدمان را بفرستیم تا کار داعش را یکسره کند .

البته قبلش خودمان باید زمامدار امور در ایران باشیم و به قول این دوستانمان ظهور کنیم  تا کسی مملکتمان را به فنا ندهد با بی خردی .

ضمنا کسی از کشورهای منطقه نترسد ما فقط بدنبال داعشیان خواهیم بود و کاری به کار شما نخواهیم داشت اینها دارند آبروی جهان اسلام را یکسره میبرند و هدف اصلیشان بر هم زدن نظم سیاره است .

امیدوارم حکومت سعودی هم بیاید در خط تا به ایشان فرصتی دوباره بدهیم . میتوانند برای نشان دادن حسن نیتشان مواضعشان را تعدیل کنند و برای ما پر رو بازی در نیاورند .

جالب است در جهان حرف ما ارزش دارد در ممالک اسلامی دو زار هم بارمان نکردند . و در کشور خودمان کسی حتی به دیدارمان هم نیامد .باری ما عادت داریم و ذات بشر را میشناسیم ولی خداوند متعال روی من یکی خیلی حساس است و برخی فرشتگانش(ناپیدایش) برخی اوقات سرخود میروند و قبض روح میکنند . زورم به شماها میرسد ولی به خدا نمیرسد . ما که با خدا کشتی گرفتیم و خدا ما را در یک حرکت ضربه فنی کرد .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 22:37 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

آقای اولاند

درود

با آقای پوتین در حملاتتان به داعشیان هماهنگ باشید

آقای پوتین شما هم هچنین .

خطاب به همه سیاستمداران جهان

خسته ام کردید شما سیاست ندانان جهان . هواپیما و بمب و موشک اسباب بازی نیست و این فضا فضای مجازی نیست . مردم سوریه گناه دارند چرا حالیتان نمیشود .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 22:31 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

خطاب به دولتمردان ترکیه

زمانیکه حزب عدالت و توسعه پیروز شد در انتخابات به شما تبریک گفتم به امید اینکه بر اساس عقلانیت و خرد تصمیم بگیرید خوشحال بودم که همه امور بدست یک حزب است و دیگر بهانه ای در کار نخواهد بود ولی رفتار دوگانه شما در منطقه و جهان دارد روی اعصاب من راه میرود .

مگر من از پیوستن شما به اتحادیه اروپا حمایت نکردم ؟ مگر من نبودم که برایتان امتیازهایی را به ارمغان اوردم . مگر صدراعظم محترم آلمان نیامد و با شما صحبت نکرد ؟

حالا برایمان نقش باجگیر را ایفا میکنید ؟ در مساله آوارگان خودتان موش دواندید و اروپا را بیچاره کردید .دست از این تمامیت خواهیتان بر دارید نمیشود هم خدا را بخواهید و هم خرما .

چقدر ما کشورهای جهان باید روی کارهای اشتباه شما سرپوش بگذاریم ؟ ما باید هزینه های طمع و توهم های شما را در منطقه و اروپا بدهیم ؟ روزی که پ ک ک را گذاشتم در گروه تروریستی که گل از گلتان شکفت .چطور است اگر کردها اسلحه بدست بگیرند بشوند تروریست خوب است ولی ترکمن ها نه ؟ آیا این برخورد شما نژادی نیست ؟ آیا این نشان از توهم عثمانی ندارد ؟ هم نفت ارزان قیمت میخواهید هم انرژی . مفت خوری هم حدی دارد . داعش از کنترل خارج شده اصولا سیاست حمایت از تروریسم و بازی با کارت یک مشت آدمکش اصل حماقت است و تبعات سنگینی برای جهان خواهد داشت .

دست از این رفتار دو گانه بردارید مردم ترکیه به شما اعتماد کرده اند . اینگونه میخواستید به وعده هایتان عمل کنید ؟ اینگونه میخواستید در ترکیه آرامش بیاورید ؟ خوب نادانها پایتان را به اندازه گلیمتان دراز کنید . والله آقای اوباما فهمید چه خبر است و مواضعش را تنظیم کرد و شما هنوز نفهمیده اید ؟

پرسشی دارم از شما .

حیف پرسش .

همه جهان دیگر شما را شناخته ادای قدرتمندان را برای من یکی دیگر در نیاورید اینجانب یکبار گفتم کشور شما برایم با ایران فرقی ندارد ولی شما مجددا شروع به تفرقه انگیزی کردید با اقدامی نابخردانه .

امیدوارم آقای پوتین با  خویشتنداری  گذشت کنند  و مردم ترکیه را به ما ببخشند چرا که من هر دو ملت را دوست دارم هم ترکیه و هم روسیه ولی بدانید بار آخرتان باشد دست به ماجراجویی میزنید .

دارید هر خدمات ارزنده ای را که در ترکیه انجام داده اید با این کارهایتان به فنا میدهید  . اقتصاد متزلزل ترکیه را بازی ندهید گناه دارند مردم ترکیه بخواهند هزینه بلند پروازی های یک مشت نادان را بدهند .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 22:14 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

پلیس شیکاگو

ای خاک بر سرتان با این گندی که زدید آبروی بشریت را بردید ما را باش دلمان خوش بود شما حداقل به گفته خودتان متمدنید .

اینست تمدن شما ؟ اینست آزادی که میگفتید ؟

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 21:50 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

بابک زنجانی

اعتراف کن پسرم اعتراف کن تا سبک شی وگرنه تا دو سال آینده هی باید هر هفته بیایی دادگاه و با عشقت قاضی صلواتی و دادستان تهران ملاقات کنی .

رسم عجیبیست رسم زمانه .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 21:36 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

درود بر آقای مطهری عزیز

عزیزم محبت کن محاکمه آقایان موسوی و کروبی را پیگیری کن از عدالت بدور است این دو تن در حصر باشد هزینه اش برای نظام هی بالاتر میرود.

از ما گفتن نگید نگفتید . اگر همه شما ادعای مسلمانی دارید این چه رسم تسلیم بودن در برابر خداوند و موعودش است ؟ این چه عدالتی است ؟ باید این دو تن محاکمه شوند .

اگر مجددا کسی در نظام یا هر گروهی در این مملکت برای ما شاخ بازی در بیاورد و فرامینی را که ما میدهیم با توجه به قدرت و مقامی  که از جانب خداوند متعال در اختیارمان است اجرا نکند چنان هزینه اداره مملکت را برایتان بالا خواهم برد که هر روز به حال زار خودتان بگریید .

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 21:27 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

خانم لاله افتخاری

بدلیل اظهار نظر بیجا و دخالت در اداره ملک همایونیمان و اینکه کلام خود را از وحی بالاتر میبینند رد صلاحیت میگردند .

شما بروید پشت ماشین لباسشوییتان بنشینید خانم افتخاری.

نماینده مجلس بودن برای شما زیاد از حد توانتان است اگر شما در این پست نبودید و نماینده مردم موردی نداشت و فقط نظرتان را گفته بودید . ضمنا ایشان اصولا حق ندارند به ورزشگاه وارد شوند بخاطر نگاه جنسیتی که دارند . راستی تلویزیون هم نگاه نکن دخترم . اصلا یکباره برو سوریه و خودت را راحت کن .(زبان سرخ سر سبز میدهد بر یاد نه باد یاد )

باری برایتان آرزوی سلامت میکنم ولی بدان هنوز آنقدر بزرگ نشده ای که بخواهی تکلف ایجاد کنی برای زنان مسلمان ایرانی  خودت در تکلیفت مانده ای دخترم .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 21:1 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

پرسش

میگویم شماهایی که همتان ادعای مبارزه با تروریسم را دارید چرا همتان کلید کرده اید روی سوریه ؟

مگر در نیجریه و سایر کشورهای آفریقایی نیستند ؟ مگر در افغانستان نیستند ؟ فصل ماهیگیری تمام شده است دوستان منطقه ماهیگیری ممنوع اعلام میگردد . اگر عزم جدی دارید برای مبارزه با تروریسم باید برادریتان را ثابت کنید .

در مورد انرژی نگران مباشید ولی اینرا بگویم جهان باید بداند یواش یواش باید با نفت خداحافظی کند پس آینده نگر باشید زمان امپراطوری راه انداختن و این قصه ها هم گذشته است هر کشوری این روزها مصالح خود را میداند و باید تمامی تجارت ها برد -برد شود تا توسعه پایدار ملل متحد شکل گیرد و دیگر شاهد افراطی گری نباشیم . فرزندان شما نیز روی همین سیاره خواهند زیست لذا عاقل باشید و خردمندانه تصمیم گیری کنید زمان بچاپ بچاپ گذشته است و ضمنا ما هم که با هیچ کدام از ملل مشکلی نداریم . تمام حرفم اینست با هم بر اساس خرد رابطه داشته باشیم همین .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 20:10 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

کارخانجات سنگ بری

معنی این سخن چیست ؟

ما تکنولوژی برش سنگ نداریم و باید صادر کنیم به چین بعد بفروشد به خودمان ؟ آخر طمع تا کی ؟ سنگبریها باید تکنولوژی مورد نیازشان تامیین شود مگر میخواهید آپولو هوا کنید ؟ اینهم کاری دارد .

یکی دو جای کارتان نمیلنگد نظام زپرتیمان .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 20:0 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

کنفرانس آب و هوایی

هشدار میدهم به چین و امریکا میزان گازهای گلخانه ای تولیدی شما گند زده به سیاره و مطمئن باشید در هر سطح روابط دیپلماتیک هم که با ما باشید فرقی برایم نخواهد کرد تنبیه سخت خواهم کرد هر کشوری را که رعایت نکند استانداردهای سیاره را .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:58 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

هشدار مجدد به همه رسانه ها .

در کشور ایران هلاکت و کشته شدن دو معنی میدهند . بشر بشر است و غیر نظامی غیر نظامی مال خودتان مال است مال بقیه جانشان چه ؟

نادانها هی نگویید هلاکت . اصولا شماها تنتان میخارد . همیشه چنین بوده . البته ایندفعه با بد کسی طرفید لذا حد خود را بشناسید .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:56 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

تذکر

اینجانب با حسن نیت سخن میگویم اگر هر کشوری و یا گروهی و یا هر چیزی روی سیاره بخواهد برای خودمان هم گربه برقصاند کارش میافتد با یکسری فرشته بی اعصاب .

گفته باشیم نگید نگفتید صد بار گفتیم یکبار دیگر هم رویش . با کدخدا منشی حل کنید مشکلات را هی توی سر هم نزنید .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:46 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

chicaqo?

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:28 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

سیاست های دو گانه

هشدار میدهم به ترکیه و عربستان سعودی چنانچه سیاست های دو گانه تان را در مورد حمایت از تروریسم ادامه دهید هم تبعات سنگین سیاسی برایتان خواهد داشت و هم تنبیه سختی خودم برایتان در نظر خواهم گرفت .

اینجانب پشتیبان حقیقتم نه کم نه زیاد .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 19:23 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

گفتگوهای یمنی - یمنی

با منی در یمنی .

درود بر شما خواهشمند است همه گروهها با هم بروند و با گفتگو آتش جنگ را بخوابانند از نظر ما ایرادی ندارد همانگونه که آقای اسد در سوریه در قدرت است آقای هادی هم باشد ولی این را بگویم آقای هادی خیلی ترسو تشریف داری اینرا بدان .

گروه انصارالله یمن همکاریهایش را بیشتر میکند که تا بحال کرده است . راستی آقای هادی نتیجه مداخله عربستان را دیدی ؟ بمب های خوشه ای را چطور؟ آیا رییس جمهور بودن اینقدر ارزش داشت ؟ با توجه به اینکه رای 60 درصد مردم یمن را داشتید در قبل این اجازه را به شما دادم ولی بهتر است از گذشته پند بگیرید و روی مردم خود حساب کنید نه روی نیروهای عربستان .

خواهشمند است همه گروههای یمنی با سازمان ملل همکاری کنند قرار بر اینست که آقای منصور هادی و آقای اسد یکدوره انتقالی را حکومت کنند اما تا وقتیکه آتش بس نباشد من  چگونه میتوانم تصمیم گیری کنم . از هر طرفی دفاع کنم یکطرف ناراضی خواهد بود لذا میسپارم به یک انتخابات آزاد در هر دو کشور سوریه و یمن و زیر نظر سازمان ملل و اینکه عرض کردم سازمان ملل نه دوول متوهم غربی و یا عربستان و یا غیره و ذالک .

این تصمیم بر اساس واقعیت های موجود گرفتم تا جلوی خونریزی را بگیرم ولی بدانید اگر هر طرفی بخواهد با توسل به دروغ رسانه بازی کند ما هم عصبانی میشویم .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 17:17 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

آقای جان کری

ممنون بابت تلاشتان ولی نباید چنین احساسی در فلسطینیان ایجاد شود که دارند بازی میخورند و سرخورده شوند . حماس دقیقا همین را میخواهد تا شلوغش کند و قدرت طلبی کند .

خواهشمند است ابتدا روی مسایل مشترک کار کنید در هر دو طرف .

به جان خودم آنقدرها که فکر میکند جهان پیچیده نیست مسایل فقط یک عزم جهانی میخواهد . پیشنهاد میدهم سازمان ملل فعالتر باشد و دوول جهان یک لحظه بیاندیشند که این بود جامعه جهانی که همه ما میخواستیم ؟

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 17:8 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

آقای نتانیاهو

تروریست نامیدن یک ملت کار عاقلانه ای بنظر نمیرسد شما وظایفی دارید لذا به وظایفتان درست عمل کنید بدون در نظر گرفتن ملیت و قومیت و مذهب مردمان ما در اسراییل و فلسطین .

قدمی بردارید به سوی صلح و با دولت قانونی فلسطین همکاری کنید با بهانه تراشی نمیتوان صلح ایجاد کرد ولی گاهی اوقات با چشم پوشی میتوان .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 17:6 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

خطاب به ناتو

مشکلاتی در اروپا در راه است لطفا در مورد مسایلی که در مورد آن جلسه میگذارید خویشتندار باشید و بنزین به آتش منطقه نریزید .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 17:3 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

نانوایی های صنعتی

میبایست بر اساس اصول شکل بگیرد تا هم مقرون به صرفه باشد و هم مسایل بهداشتی و تغذیه ای لحاظ شود . ضمنا زد و بند ببینم در مورد مجوز دادن من میدانم و شما .

در مورد محل ( جانمایی محل کسب )دادن مجوزها ، همه مجوزهای تجاری از این تاریخ به بعد حساس تر باشید و به مسایل ترافیکی نیز بیاندیشید و هی قوانین را دور نزنید پدرسوخته ها .

نمیگویم سنگ بیاندازید جلوی پای سرمایه گذار میگویم درست عمل کنید .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 16:51 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

موضع گیری رسمی نکنید دارم بررسی میکنم

در مورد حمله یک اف 16 ارتش ترکیه به سوخوی 24 توصیه اکید میکنم همه کشورها خویشتنداری پیشه کنند ببینم چه خبر است .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 16:41 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

مرز بین حماقت و شجاعت

شلیک یک موشک هوا به هوا است شماها دارید با تروریسم مبارزه میکنید یا دوباره توهم زده اید ؟

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 16:37 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

آقای اوباما

درود

در مورد برخوردهای پلیس ایالات متحده با مردم و علی الخصوص رنگین پوستان در برخی از کشورهایی که عضو ایالات متحده هستند حساس باشید و اقدامی عملی کنید . صبر و تحمل مردم امریکا حدی دارد .

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 16:36 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

کشورهای عضو اتحادیه اروپا

همه شما موظفید به قوانین اتحادیه پایبند باشید و با هم همکاری کنید . پناهندگان را فدای خیالاتی بنام کشور نکنید .( ما ملل متحدیم خیر سرمان )

ممکن است در آینده هم این اتفاق برای شما و شهروندانتان بیافتد آیا راضی هستید همین برخورد با شما شود ؟

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 16:35 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

هشدار به کرواسی

هر گونه برخورد با پناهندگان باید تحت قوانین سازمان ملل متحد باشد نه بر اساس نام کشور و قومیت و مذهب . اگر هر چه سریعتر تمامی کشورهایی که با پناهندگان و آوارگان سر و کار دارند بر اساس قوانین سازمان عمل نکنند ما هم عصبانی میشویم .

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آذر ۱۳۹۴ساعت 16:33 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

دولت کشمیر تحت کنترل هتدوستان

استفاده از سلاح ساچمه ای بادی برای سرکوب تظاهرات مجاز نیست برای کنترل منطقه تان نهایتا میتوانید از ماشین های آبپاش استفاده کنید .

این یک دستور است و در اجرای آن مختار نیستید باید عمل کنید دارید حقوق بشر را نقض میکنید .

+ نوشته شده در  سه شنبه سوم آذر ۱۳۹۴ساعت 17:59 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

مجتمع نان رضا در صدرای شیراز

کم از دزدیهایتان و کم فروشیهایتان و فروش سهمیه آردتان نشنیده ام این مردک نادان رضا دهقان را بگیرید و محاکمه کنید .

بیجا میکنی مجوز میگیری و دزدی و کم فروشی میکنی مردک رانت خوار .

+ نوشته شده در  سه شنبه سوم آذر ۱۳۹۴ساعت 17:50 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

قول من به آقای پوتین

ما ایرانیان یه مرام داشتیم قدیما الان منم همون مرامو دارم قول دادم به آقای پوتین سر حرفمم هستم . ممنون بابت اس 300 .

کشورت را گلستان خواهیم کرد همه با هم و به کمک هم .

در مورد انگلستان ما مشکلی با شما نداریم ولی مطمئن باشید روابط ما با همسایه شمالیمان نمونه خواهد بود . به نظر میرسد آقای خمینی میگفت دولت تعیین میکند ولی ما در جهان هر کاری دوست داشتیم کردیم ما قدرتمان را از کاینات میگیریم و به متحدانمان وفاداریم .

میدانید چرا وفاداریم چون ایرانی هستیم . ما بدنبال ماجراجویی نیستیم ولی در مورد حقوق بشر یک قدم هم کوتاه نخواهیم آمد .( قابل توجه حکومت رسمی داعش در عربستان سعودی ) حیف این مردم نازنین عربستان که باید شما مفت خوران حاکمانشان باشید .

بمب های خوشه ای را که بر سر مردم یمن ریختید بی پاسخ نخواهم گذاشت البته وضعیت آب و هواییتان را به هم خواهم ریخت ببینم آمریکا با این سیستم مسخره کنترل آب و هواییش چه میکند .

سیستم ما ایرانی است و مال قبل از میلاد مسیح است ولی خوب کار میکند . ای پدر سوخته میکاییل برین با برو بچ یه حرکتی تو سیاره بزنید به اختیار خودتون . زیاد شلوغش نکنیدا .

+ نوشته شده در  سه شنبه سوم آذر ۱۳۹۴ساعت 0:3 AM  توسط دزدگیر کائنات   | 

هشدار به خطاکاران و تاجران دین

نعم

و انا شدید العقاب .

 

+ نوشته شده در  دوشنبه دوم آذر ۱۳۹۴ساعت 23:12 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

در باب احکام قدیمی اسلام

برخی در غرب ایراد میگیرند که چرا در اسلام در 1400 سال پیش سر میبریدند .

خوب دقت کنید 1400 سال پیش و یک مشت جاهلی که فرزندان خود را زنده بگور میکردند باید چیکارشان میکردیم ؟ شما که تکنولوژیتان بالا بود در زمان سفر میکردید و به ما اتونازی را یاد میدادید . عزیزم با توجه به فرهنگ آنموقع و یک قوم جاهل توقعی دیگر داشتید ؟

شما که خود در غرب و در رنسانس گندهایی را که زدید را مثل اینکه فراموش کرده اید . این سخنانی که میشنوم حکایت از پیکان  نژادی دارد هم اکنون  قرن بیست و یکم است و قوانین جدیدی در راه است . اصولا نسخ ایات را برای همین روزها خداوند گذاشته بود تا موعود برسد . ای کاش خودتان به انسانیت میرسیدید و ما را هم اینقدر اذیت نمی کردید که هر چه ما ناراحت میشویم از دست همین یاران نادان و بی معرفت و سرخودمان است که ادعای یار بودن دارند  .

تنیبه: یک جمعه دیگه هم رفت روش در خماریش بمانید .

+ نوشته شده در  دوشنبه دوم آذر ۱۳۹۴ساعت 21:23 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

شبکه قرآن

برنامه هایتان را دنبال میکنم و لذت میبرم ولی امروز صبح یک آخوند یهود ستیز دیدم خوب دو زاری هنوز آنقدر بزرگ نشده ای که در برابر اقوام مختلف جبهه بگیری .

بدان نادان در مورد یهودیان آن مثل هایی که در قرآن است مربوط به زمان پیشین و حال زمان پیامبر(محمدامین ) بوده و درس عبرتی بوده برای یک مشت جاهل تا نافرمانی از فرمان خدا و پیامبرش نکنند و اینکه این آیه ها نسخ گردیده است . قوم بنی اسراییل به اندازه کافی تنبیه شده اند در طول تاریخ به خاطر نافرمانیهایشان و بزودی به امید خدا در رفاه بسر خواهند برد ( رفاه فکری ) اگر ببینم یک آخوندی که لباس پیامبر ما را پوشیده و برای خود ما هم زر مفت میزند و یهود ستیزی کند من میدانم و او . حرفهایت در مورد دجال تقریبا درست بود ولی چند نکته اساسی دارد و به خاطر احترام به برخی از مراجع سکوت اختیار میکنم و عیوبتان را میپوشانم . مردک تو هنوز تکلیفت را نمیتوانی درست انجام دهی در مورد تکلف برای ما سخن مگو و هی یهود ستیزی نکن .

راستی ممنون در مورد برنامه تکلیف و تکلف در برنامه یاد خدا با همین اعتدال پیش بروید خوب است . اینقدر ما روحانی خوب داشتیم  آنوقت یک مشت دو زاری را میفرستید زر زر کنند ؟ برگردید به راه حق دو زاری ها .

+ نوشته شده در  دوشنبه دوم آذر ۱۳۹۴ساعت 21:10 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

در مورد الباقی دوستان

ایشان هم ایرانید و در انتخابات شرکت میکنند ولی بدانید اگر فقط احساس کنم صدا و سیما جهت دهی میکند برای انتخاب طیف خاصی ایندفعه دیگر رحمی نمیکنم .

+ نوشته شده در  دوشنبه دوم آذر ۱۳۹۴ساعت 21:6 PM  توسط دزدگیر کائنات   | 

مطالب قدیمی‌تر