صاحبش آمد.

؟؟؟؟؟ مگر بانوان ما مشکلشان چیست ؟؟؟؟؟؟؟

به گزارش تابناک ورزشی، باز هم  بانوان منتسب به تیم های میهمان بدون مشکل وارد ورزشگاه آزادی شدند.
بر اساس این خبر دو دستگاه اتوبوس حامل هواداران تیم ژاپن به ورزشگاه آمد که حدود 20 خانم نیز برای تشویق تیم ژاپن در بین آنها وجود دارد. همچنین  یک اتوبوس حامل خبرنگارانی که از کشور ژاپن آمده اند به داخل مجموعه آمد.
درب پارکینگ ورزشگاه آزادی دو ساعت مانده به شروع بازی بر روی تماشاگران که با خودروهایشان به ورزشگاه آمده بودند باز شد که تا ساعت 16حدود  4 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی حضور داشتند.
 نکته جالب بعضی از هواداران تیم ژاپن پیراهن تیم ایران و رضا قوچان نژاد را بر تن دارند. 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۴ساعت 20:44 PM  توسط Admin  | 

عشایر یمن

درود بر شرفتان همه با هم متحد شوید و جلوی این نادانهای بی خرد را بگیرید امروز شهرها را می زنند فردا جری تر شده به سراغ شما میایند .

حمایت متافیزیکی مرا شدیدا دارید .

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۴ساعت 20:5 PM  توسط Admin  | 

اقای بشار اسد

بعد از صلح در سوریه خواهند رفت ایشان فقط 2 سال و 11 ماه دیگر فرصت دارند.

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۴ساعت 19:52 PM  توسط Admin  | 

رامبد جوان

سلام

عزیزم قضیه دمپایی لا انگشتی ما بخاطر راحت طلب بودنمان است ضمنا الان شغل من شاگردی در یک مغازه است توقع داشتید کفش کمل بپوشم (just joking)

راستی در مورد نگاهتان به مرگ دقیقا همان نگاهی که شما دارید صحیح است میرویم مرحله بعد .

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۴ساعت 19:39 PM  توسط Admin  | 

مجلس ایران

سپاس بابت بررسی اصولی برجام و تصویب آن .

اجرتان محفوظ است .

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۴ساعت 19:34 PM  توسط Admin  | 

کمپین تحریم

توصیه میکنم کمپین تحریم کالاهای عربستان سعودی و اسراییلی در سراسر جهان راه اندازی گردد.

علت جنایات ضد بشری

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۴ساعت 19:31 PM  توسط Admin  | 

خطاب به اسراییل و فلسطینیان

یک نفر ایرانی در اثر حماقتهای شما مشکلی برایش پیش بیاید پدر دو طرف درگیر را در خواهم آورد از ما گفتن .مثل ادمیزاد نمیتوانید بروید با هم یکجا عبادت کنید ؟ کار سختی است ؟ شما اسراییلی ها دارید کارهای هیتلر را گرته برداری میکنید ؟ این دیوار چیست ؟ این مسخره بازی ها چیست ؟

توصیه میکنم با هم سریعا صلح کنید . ضمنا اسراییلی ها باید بدانند شکم گرسنه و بدون امکانات سرش درد میکند برای دعوا پس اینقدر فلسطینیان را آزار ندهید و الا میفرسمتون پرتوریکو .

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۴ساعت 18:26 PM  توسط Admin  | 

از دین مایه نگذارید

ببینم یک پدر سوخته ای در ایران به خاطر توجیه اشتباهاتش از دین مایه بگذارد شدیدا ناراحت خواهم شد .

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۴ساعت 18:23 PM  توسط Admin  | 

خطاب به ایرانیان مقیم و سرمایه گذاران ایرانی در دبی

تکلیف خود را مشخص کنید اگر ظلمی به هموطنتان میشود شما هم مسوولید نباید سکوت کنید .

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۴ساعت 18:21 PM  توسط Admin  | 

بازداشت معلمان ایرانی

دلایل این بازداشت و مستندات آن را به سمع و نظر اینجانب نیز از طریق تابناک برسانید صرف ادعا نمیتوانم تصمیم بگیرم حوصله مصرف انرژی هم ندارم .

 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۴ساعت 18:20 PM  توسط Admin  | 

خطاب به لژهای فراماسونری سراسر جهان

پدر سوخته ها اینچنین انجمن های برادری و برابری راه انداخته اید ؟ با در آوردن پدر بشریت و خیانت به آرمانها؟

حالا هم توقع دارید بشوم چشم جهان بینتان ؟ ای خاک و چوکتان .

تنبیه 40 روز روزه سکوت برای همه اعضا .

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۴ساعت 17:46 PM  توسط Admin  | 

کاسبان تحریم نگران کسادی شان نباشند.

این مملکت آنقدر ثروت دارد که اگر درست برنامه ریزی کنیم و با جهان تعامل درست و منطقی و اصولی داشته باشیم تا هفت پشتمان ثروتمند خواهند زیست .

ضمنا فراموش نکنید منابع زیرزمینیمان دارد تجدید میگردد نگران مباشید .(دلایل زلزله های متعدد و کم ریشتر ) در مورد قیمت گاز برای فعالان اقتصادی جلسه ای با حضور دولتمردان ، کمیسیون انرژی مجلس محترم ، اتاق بازرگانی ایران  و فعالان اقتصادی گذاشته شود و قیمتی منصفانه تر لحاظ شود که نه سیخ بسوزد نه کباب .البته فعالان اقتصادی هم باید در نظر بگیرند قیمت پایین گاز را بهانه نصب تجهیزات پرمصرف نکنند . لذا کمی تفکر راه حل هلی خوبی را نشان خواهد داد .

به هر حال اینجانب ادعای اقتصاد دان بودن ندارم یعنی حوصله این کارها را ندارم .

درمورد آقای حسینیان به ایشان بفرمایید اگر در مقابل اینجانب هم قرار بگیرند اینگونه جرات به سخن گفتن و تهدید دارند؟ پسر بد به پشتوانه چه نیرویی به خود اجازه تهدید یک شهروند ایرانی را آنهم در مجلس کشورش به خود میدهی شهروندی که برای منافع نظام و ملتش اینگونه زحمت میکشد .

خدا انشا الله همه ما را آدم کند !

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۴ساعت 17:33 PM  توسط Admin  | 

آزمون حقوق بشری امریکا

سلام علیکم

در عربستان سعودی سلاحهای شیمیایی و بیولوژیکی تولید میگردد عربستان متحد شما بوده است و میگویید هنوز است .

جالبتر اینست که در کشور خود شما نیز پیشرفته ترین تحقیقات در مورد مهندسی ژنتیک در جریان است و متاسفانه سلاحهایی تولیدی دارید که مغز انسان هنگ میکند . شما فقط یک لحظه تصور کنید آن سیستم ایجاد انفجاری که باید این آزمایشگاه را کاملا منهدم کند عمل نکند و یا دیر عمل کند میدانید چع فاجعه ای در کشورتان بوجود خواهد آمد ؟ آیا اصولا تولید چنین سلاحهایی مجاز است حتی در پوشش مهندسی زنتیک ؟(ترور بیولوژیک)

با توجه به حمله مستقیم کشور شما به عراق به خاطر سلاحهای شیمیایی و همچنین به هم زدن امنیت سوریه و ترکیه با موضع گیری های اشتباه نظام مستقر در امریکا با بهانه وجود سلاح های شیمیایی در سوریه (البته شما انسان شریفی بودید و دستور مداخله نظامی مستقیم را ندادید در سوریه )   اگر شما حقیقتا به حقوق بشر اهمیت میدهید نباید رفتار دو گانه ای در مورد عربستان سعودی در پیش بگیرید .

ما اینچنین متحد میشویم با شما .(قضیه اتحاد با تجارت دو امر جداست با زهم اصراری به تجارت با شما نداریم خود مختارید کشور در این سیاره بسیار است .)

در مورد اتحاد ایران با امریکا (در مورد داعش قضیه جهانی است و مجزا )از داشتن روابطمی صمیمی است .

اگر در کشور من حقوق بشر نقض میگردد که در پاره ای از موارد حق با شماست اما شما امریکاییها فقط بلدید سیاسی کاری کنید وضع حقوق بشر در کشور عربستان که  از همه جهان بدتر است و فقط رسما اسم حکومتشان داعش نیست و تمامی قوانین داعش ساری و جاریست و اسمش را گذاشته اند اسلام که این اسلام ناب محمدی نیست .

در مورد کشور امریکا پلیس کشور شما یکی از نژادپرست ترین پلیس های دنیاست (البته نه در همه ایالتها )البته شرطه های عربستان در مراسم مقدس حج آبروداری کرده اند و شده اند بدترین پلیس دنیا .

اگر بحث حقیقت است اینجانب با هیچ بنی بشری تعارف ندارم . ابرقدرتید برای خودتانید خوش بحالتان . ما برجام را اجرا میکنیم .

در مورد ادعاهای جدید دوست عزیز و گرامیم جناب آقای اوباما رییس جمهور محترم امریکا به اینکه ایران بدنبال سلاح هسته ای است یک سوال دارم مگر شما برجام را امضا نکرده اید و تعهد نداده اید این انگ ها دیگر چیست میزنید . اگر میخواهید برجام را اجرا نکنید خوب مثل یک جنتل من بگویید اشتباه کرده ایم و بزنید زیر تعهدتان آنوقت هم من میمانم یک ارتش 20 میلیونی حقیقی که حاضرند جانشان را فدای فرامینم کنند و می روم به سمت افسانه بازی . ضمنا به یاد داشته باشید اینجانب موعود همه جهانیانم پس با آتش بازی نکنید .

فکر میکنم معامله خوبیست در مورد کشور من اتهام زنی نکنید. شما امریکاییان فکر میکنید کدخدای دنیا هستید ؟

باری من احترام دشمنم را در زمان مقتضی   میگذارم چه برسد به دوستانم . در مورد اقای نتانیاهو قضیه فرق میکرد ایشان با آقای احمدی نژاد هر دو دو سیاست مدار نادان بودند و حقشان بود .

لذا آقای باراک عزیز نمیتوانید هم خدا را بخواهید هم خرما راتکلیف خودتان را حداقل با خودتان مشخص کنید دوستی مرا میخواهید یا دشمنم را ؟

در مورد روسیه صادقانه بگویم من از روسیه دلگیرم بخاطر خلف وعده هایی که داشته است اما چون روسیه به وعده هایی که به اینجانب داده است تا کنون کاملا عمل کرده است در مورد اعزام نیروی هوایی اش به سوریه تا انتها پشت این کشور را خالی نخواهم کرد . میماند خرده اختلافاتی که با این متحدمان داریم که با گفتگو حلش خواهیم کرد که آنقدر نیستند که قابل ذکر باشند.

درمورد چین هیچ مشکلی با این کشور به جز قضیه گرمایش جهانی ندارم .

به هر حال عقل و منطق میگوید آدم باید هوای همسایه اش را داشته باشد و روسیه همسایه شمالی ماست .شما کشورتان آنور دنیا افتاده و برای خودتان هی فرمایشاتی میکنید که بسیاری از انها متین است اما از شعار تا عمل فاصله بسیار است .

باز از شما امریکاییان سپاسگذارم از اینکه به فکر ما ایرانیانید و در فکر حمایت از ما . مگر در حوادث سال 88 مردم شما را صدا نزدند ؟ چه کردید برایشان ؟ تحریمهایشان را بیشتر کردید که یک رژیم دست نشانده بیاورید؟

من میدانم نظام جمهوری اسلامی ایراداتی اساسی دارد برای خوشایند شما اصلاحات نمیکنم . لذا خواهشمند است در مسایل داخلی ما نظام شما دخالت نکند . چرا از گروه خیانتکار مجاهدین خلق دفاع میکنید ؟ یک عده وطن فروشند .

ما همچین آدمهایی هستیم . ما ایرانیان گوشت و پوست هم را بخوریم استخوان هم را دور نمیندازیم . مشکلاتی داریم با هم حل میکنیم .

 با سپاس

موعود

+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم مهر ۱۳۹۴ساعت 23:13 PM  توسط Admin  | 

آزمون حقوق بشری سازمان ملل

سلام

کمیته حقیقت یاب در مورد ادعای مردم یمن در مورد استفاده عربستان از سلاح شیمیایی سریعا اقدام نماید. در صورت حقیقت داشتن این مساله بلایی به سر عربستان بیاورم که در تاریخ ابرقو بنویسند .

با سپاس فراوان

+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم مهر ۱۳۹۴ساعت 21:16 PM  توسط Admin  | 

20سال از عمرمو داشتم واسه خودم کار میکردم فکر میکردم واسه موعود بوده .

تمام 20 سالی که خودمو زدم به دیوونه بازی .........

+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم مهر ۱۳۹۴ساعت 19:8 PM  توسط Admin  | 

بدترین روزی که داشتم .

روزی بود که فهمیدم دنبال خودم میگشتم یک عمر .و دیگر هیچ خوشبحالتون حداقل شما یکی هستید .

+ نوشته شده در  دوشنبه بیستم مهر ۱۳۹۴ساعت 19:4 PM  توسط Admin  | 

باراک جان

باراک جان تو فکر کن من انر انر بیام امریکا شما رو مسلمان کنم بعد ما دو تا باهم به سمت عربستان روزی 17 رکعت نماز بخونیم .خیلی حال میده !

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 19:37 PM  توسط Admin  | 

برگزاری عروسی و مجالس عقد

در مساجد و حسینیه های ایران مجاز است مگر در ماههای غیر مجاز .

مسوول اجرایی آقای قرائتی عزیز. دیدی عزیزم بوق نیستی .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 19:33 PM  توسط Admin  | 

ورود خانم ها به ورزشگاه های فوتبال

آزاد است اما فعلا با توجه به عدم فرهنگسازی مناسب طوری برنامه ریزی شود که ورودی ها مجزا باشد و پلیس ویژه بانوان هم باشد در مورد ورزشگاه آزادی سریعا طبقه دوم صندلی دار شود و فعلا خانم ها در طبقه دوم باشند ، باشد حداقل با حضور خانمها در ورزشگاه به اصطلاح مردان از شرم حضور بانوان ایرانی دیگر دشنام ندهند .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 19:29 PM  توسط Admin  | 

اقای روحانی

عادت تاریخیمان است در اصولمان بالا و پایین زیاد میکنیم شما بدل نگیرید.بالاخره شما هم نیروی امنیتی نظام هستید و در عدم دعوت از من نقش داشته اید . باری شما را خیلی وقت است بخشیده ام . موفق باشید .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 18:33 PM  توسط Admin  | 

قطر

قربونتون برم اینقدر کرم ریزی نکنید جام جهانی میخوام بیام قطر بارک الله بالام جان بچه های خوبی باشید و از ثروتی که خدا به شما داده لذت ببرید .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 18:9 PM  توسط Admin  | 

بحرین و امارات

از مردم در بحرین توقع دارم قدر امنیت کشورشان را بدانند و با حکومت فعلی همکاری کنند ضمنا از آل خلیفه نیز توقع دارم سهمی نیز به مخالفان  بدهند و با هم در آرامش زندگی کنند قدر کشورتان را بدانید و در آرامش و امنیت زندگی کنید .(ضمنا کلی هم قوم و خویش اونجا داریم بابا ول کنید این بازیها را )

دوستان اماراتی من خودتان میدانید بسیاری از خویشاوندان من در آن کشور بسر میبرند ما با هم برادریم لذا خواهشمند است وارد بازیهایی که برای منافع ملیتان و آرامش منطقه مضر است نشوید . اگر من هم تندی کردم به شما عذر خواهی میکنم .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 17:50 PM  توسط Admin  | 

افغانستان

گروه طالبان 7 روز فرصت دارد خود را تسلیم نیروهای دولتی کند در غیر اینصورت شدیدا سرکوب خواهد شد .همچنین القاعده .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 17:43 PM  توسط Admin  | 

شمال آفریقا

بزنید این گروه های افراطی را بدون هیچ شفقتی تار و مار کنید . دنیا دیگر تاب و توان نیروهای شر را ندارد .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 17:40 PM  توسط Admin  | 

کردهای ترکیه

خواهشمند است دست به اقدام نظامی و تلافی جویانه در  ترکیه نزنید، ترکیه وطن شماست حیف است . از دولت محترم ترکیه هم خواهشمندم با کردهای اسلحه بدست وارد صلح شوند .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 17:38 PM  توسط Admin  | 

اخوان المسلمین مصر

یک گروه تروریستی است . از کی تا بحال برایم کافر شناس شده اید نادانها . گند زدید به کشور زیبای مصر حالا برایم حکم شرعی میدهید .

مفتی های عربستان سکوت اختیار کنند و الا برایشان گران تمام خواهد شد بروید با همان پول نفتتان صفا کنید شما را چه به اسلام .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 17:36 PM  توسط Admin  | 

تمام قدرتهایم

را فقط برای حفظ منافع بشری و احیای حقوق شهروندی تمام مردم جهان صرف خواهم کرد . قصد دخالت در هیچ کشوری را ندارم پس اگر جوسازی رسانه ای شود بیچاره خواهید شد .

صادقانه جلو میایم ولی اگر نیرنگ ببینم با حداکثر قدرت خواهم تاخت .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 17:15 PM  توسط Admin  | 

عربستان ، بحرین ،قطر و امارات

کاری بکارشان نداریم کلا خطری برای ما محسوب نمیشوند  که بخواهیم حتی به این خطر بیاندیشیم اما رصد میکنیم .

ولی در مورد قیمت نفت اگر عربستان بازی در بیاورد بهانه زیاد داریم .

چنانچه عربستان و قطر دست از حمایت مالی داعش بر ندارند بیچارشان خواهم کرد .شک نکنید به این مساله به شرافت عربیم قسم .

تمام

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 17:2 PM  توسط Admin  | 

شرکای استراتژیک ایران در منطقه

عراق ، سوریه ، لبنان ، ترکیه ، مصر ،اردن ،عمان ، یمن پس از صلح و ببینیم کس دیگری هم پیدا میشود ؟

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 16:57 PM  توسط Admin  | 

هشدار به فلسطین و اسراییل

بلاشک حماس یک گروه تروریستی است و هم از تبره میخورد و هم از آخور اما جنایات اسراییل هم جنایات جنگی است خواهشمند است حقوق بشر دوگانه اعمال نگردد که دودش میرود در چشم وتو کننده قطعنامه ها .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 16:55 PM  توسط Admin  | 

هر کشوری نیاز به کمک نظامی دارد .

در خدمتیم .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 16:47 PM  توسط Admin  | 

قابل توجه قدرتهای جهانی

پشتیبانی هوایی با شماست نیروی زمینی با ما . داعش را بکوبید ما هم میرویم چالشان میکنیم .آقای ولادمیر پوتین دوست عزیزم چنانچه کشور عراق تمایل دارد میتوانید به آنها نیز کمک کنید .

بعد از پایان جنگ ما کشورها را تخلیه میکنیم و میسپاریم به مردمانشان نه کنگری میخوریم نه لنگری می اندازیم . ما استعمارگر نیستیم برای حقوق بشر میجنگیم .

دعوت میکنم از تمامی کشورهای جهان با هم یک ائتلاف شویم . با مشورت با یکدیگر پیش میرویم دنبال منافع مالی نباشید منافع جانیش و امنیت ملیتتان بستگی به این اتحاد دارد .

سریعا همه جهان با هم متحد شوید وگرنه بدجوری طوفانی میکنم هوایتان را .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 16:46 PM  توسط Admin  | 

حکم شرعی

زنای محصنه بر شما حرام شد حتی از زنانی که از جنگ با کفار بدست اورده اید . هر کشور مسلمانی که سرپیچی از دستورات کند  تروریست است و بعد از گرفتن مجوز از سازمان ملل که براحتی قابل گرفتن خواهد بود مورد تهاجم قرار خواهد گرفت .

قرآن تصحیح گردد . سریعا

غنایم جنگی در صورت بروز جنگ : فقط شامل ادوات جنگی است و وسایل شخصی متوفی حتی ساعتش را شامل نمیگردد ( کفش ، و ساعت های طراحی جنگی جزو وسایل شخصی نیست )

هر گونه توهین کلامی ، و یا ضربه زدن  به متوفی ممنوع اعلام میگردد( برای چک کردن زنده یا مرده بودن میتوانید از اسلحه استفاده کنید برای برگداندنش یا شوک دادن با نوک اسلحه ). چنانچه وقت بود متوفی را با هر دینی که دارد طبق رسومات خودش به خاک میسپارید .

هر گونه توهین به اسرا و یا شکنجه ایشان ممنوع است در صورت مشاهده جنایت جنگی محسوب و با خاطی شدیدا برخورد خواهد شد .

بریدن دست ، سر ، انگشت و شکنجه و فلک کردن و یا سنگسار و یا ختنه کردن دختران  در تمامی کشورهای اسلامی ممنوع اعلام میگردد و در تمام جهان هر نادانی که این اعمال را انجام دهد کشورش را در معرض سیل و طوفان و حوادث طبیعی و غیر منتظره قرار خواهد  داد خدا بیامرزد ادیسون و همچنین مخترع تلویزیون را اخبار جنایات ضد بشری برسد بیچاره اید  .البته در مورد عربستان همان طوفان شن و ریزش کوه و برف باریدن  کافیست .

هاله سفیدی بر سر عربستان میگستارنم .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 16:42 PM  توسط Admin  | 

آقای آیت الله علی خامنه ای

چنانچه روزی تمایل پیدا کردید از جمله هواداران ما خارج شوید و بشوید همان سید خراسانی مد نظرمان بهتر است مرید بودن را بیاموزید .7 روز زمان میدهم .

یا علی

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 15:59 PM  توسط Admin  | 

اسم موشک هایمان

یک در میان فارسی و عربی باشند .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 15:56 PM  توسط Admin  | 

تسلیت

بر مردم شریف ترکیه ما را در غم خود شریک بدانید .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 15:50 PM  توسط Admin  | 

خط قرمزها چه بودند.

1- به هیچ عنوان اسراییل را به رسمیت نمیشناسید تا حکومت را رسما تحویل بگیرم .

2- بازدید از مناطق نظامی حساس ایران ممنوع است .(دارای تبصره همان نمونه برداری از پارچین بود)

3-در مورد سرمایه گذاری در ایران فقط بصورت برد-برد با آمدن سرمایه خارجی و یا ورود تکنولوژی

همین را میخواهی همه بشنوند الاق میخواهی کل اطلاعات حساس نظامیمان را هم بگویم . اینقدر ابلهی که نمیتوانید خفه خون بگیرید . هر غلطی امریکاییان در مجلسشان بکنند شما هم باید ادای آنها را در بیاورید ؟

شورش را در آورده اید .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 15:36 PM  توسط Admin  | 

عزیزان من

از دست من ناراحت مباشید خودتان مرا صدا میزدید هر شب و روز دلم نیامد نیایم . فکر کرده اید میایم و میگویم آفرین بر شما که آبروی کشورم و دینم را برده اید ای خاک و چوکتان بی خردان .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 15:31 PM  توسط Admin  | 

آخوند حسینیان و زارعیان

کارتان به جایی رسیده که یاران مرا تهدید به مرگ میکنید ؟ از شان مجلس خجالت نکشیدید ، از مردم خجالت نکشیدید ، از منهم که نمیترسید .

شاخ میشوی و عربده میکشی ؟ آن لباس روحانیت به تنت گریه میکند .

میتوانی با یک عذرخواهی ساده جان ناچیزت را نجات دهی . راستی یکم هم با شما شوخی کنیم بد نیست . چنانچه رنگ لباست را آبی نمایی با آن عمامه بیشتر شبیه آبگرمکن هستی تا روحانی .

این تهران خراب شده دادستان ندارد؟ اگر آقای صالحی شکایتی دارند انجام دهند .

دادگاه ویژه روحانیت اینست دینی که پاسدارش بودید ؟ این مردک این لباس برازنده اش نیست به تنش میگرید .(اخطار به قم )

ضمنا تمام مذاکرات طبق چهارچوبی که من گذاشته بودم انجام شده فضولیش به تو نیامده . اموال این نادان  را دقیقا بررسی کنید و در سایت تابناک برایم اعلام کنید .

 

برادر عزیزی ( اخوان الشیطان )در مجلس اینجا آمد و خیلی عجیب با قسم جلاله می‌گوید: سیمان روی تو می‌ریزیم و تو را می‌کشیم. آیا این نحوه صحبت برای کسانی است که می‌خواهند خدمت به نظام بکنند و بگویند سیمان روی شما می‌ریزیم و در قلب راکتور اراک دفنتان می‌کنیم؟

صالحی در گفته های خود، اشاره ای به فردی که این جمله را به وی گفته بود، نکرد؛ اما یکی از نمایندگان مجلس که در نزدیکی وی بود نام فردی را که این جمله را گفته بود، فاش کرد.

اگر ثابت شود چوبی در آستینتان بکنم .

مدعی العموم  یا علی .

 

 

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 15:22 PM  توسط Admin  | 

جایزه جنگ نوبل

با این وضعیت جهانی که پیش آمده احتمالا باید جایزه جنگ نوبل را به اینجانب بدهید .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 14:21 PM  توسط Admin  | 

گور پدر بی غیرتان در تهران

4.4 اخطار بود . در جنوب بالاخره خانواده ام تا ابد در تهران نمیمانند گوساله ها . شما هم هر سیاره ای هم بروید در امان نخواهید بود .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 11:9 AM  توسط Admin  | 

ثروت مسوولین نظام

سند سازی نکنید میایم میخوانم دروغ ببینم رحمی در کار نخواهد بود به اسم ایل و تبارتان یا دامادهای مفت خورتان یا نوچه هایتان یا اسامی دیگرتان هم اگر کرده اید مثل توله آدم میزنید در سایت .

ثروت تمامی وزرای احمدی نژاد و خودش از اول انقلاب را نیز بررسی میکنید اینها مال خود اظهاری نیستنید کسی گه زیادی خورد علی الخصوص جلیلی میگیرید میاندازیدش زندان .

ضمنا شریعتمداری خفه خون میگیرد صدای مخالف بشنوم خفه اش خواهم کرد همینی است که میبینید . من یک دیکتاتورم .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 11:6 AM  توسط Admin  | 

اصلاح طلبان

تمامی اصلاح طلبان در انتخابات آتی شرکت میکنند و قدرتمند هم شرکت میکنند شورای نگهبان نمایشی جرات دارد رد صلاحیت کند اصلاح طلبان را .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 11:3 AM  توسط Admin  | 

رکود تورمی یا تورم رکودی

نوش جانتان شما مال اداره ملک همایونی نیستید جان بکنید برطرف کنید . اگر بروید برایم قاجار بازی در بیاورید و ملکم را بفروشید = سقط شدنتان

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 11:1 AM  توسط Admin  | 

شورای امنیت نظام

فرمان میدهم

آقای میرحسین موسوی را سریعا میفرستید شیراز .اگر تا 7 روز دیگر به هر دلیلی ایشان را نبینم کل شورا را خواهم کشت در زمان مقتضی .

 

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 10:57 AM  توسط Admin  | 

مجلس ایران

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی از ساعت 8:10 و با اعلام علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی آغاز شد. جلسه علنی امروز با حضور 199 تن از نمایندگان آغاز به کار کرد که با این حساب، در آغاز جلسه 88 نماینده در صحن حضور نداشتند.

فرمان میدهم

88 نماینده غایب اگر دلیل موجه نداشتند 20 درصد کسر حقوق یکماه .(دلیل تراشی موقوف هتل نیست مجلس است .)

فقط در مورد مجلس این اتفاق میافتد نروید شبیه سازی کنید .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 10:51 AM  توسط Admin  | 

شمشیر را از رو بسته ام .

 ما (تمام ملل متحد )از دروازه تمدن بزرگ عبور خواهیم کرد همه با هم و با یاری تمام کشورهای صلح دوست جهان هستی .

گوش فرا دهید من هنوز از یک هزارم نیروهایی که خداوند متعال در اختیارم قرار داده استفاده نکرده ام ، آنقدر ترسیده بودید که خود نیز شرمنده شدم اما اگر اینکارها را نمیکردم پرروتر میشدید .من هیولا نیستم ، برای سرگرمی هم اینکارها را انجام نمیدم . من از خدا دستور نمیگیرم .پس به من دروغ نگویید انتظار زیادی است ؟

آمده ام به همه شما درس عشق بدهم . مرکبم مثل همه شما فانی است اما روحی زجر کشیده ای دارم ابدی که هیچگاه خاموش نخواهد شد .

آینده را میبینم چگونه اش به خودم مربوط است در مخ شماها نمیگنجد آینده را علاوه بر دیدن هر گونه که بخواهم تغییر میدهم اما مشکلی است در مورد حوادث بد باید مرید باشید تا بتوانم کمکتان کنم .

بزرگترین اشتباهی که هر انسانی میتواند در مورد اینجانب انجام دهد اینست که خود را با من مقایسه نماید و یا سعی در تحلیل رفتاری و یا افکاریم بکند و یا اینکه به رتبه من برسد ( کاش میشد ولی تو گویی این یک نفرین است )

پس بگذارید آرام باشم . حال انتخاب با شماست یک اهورا مزدای آرام و منطقی  و دوست داشتنی یا یک الله عصبانی ؟ در هر صورتی فرقی هم با هم ندارند . اما ترجیحم با اولی است .

ادراک ذات من ممکن نیست اما فرقی که با خدا دارم جسم فانیم است من فقط یک تجلیم .

خوش عالمی است عالم نیستی ، هر کجا بیستی کس نگوید کیستی .

در مورد فرجام برجام 7 روز زمان اضافه کنید مثل آدمیزاد بررسی کنید .(یک تله ساده بود ذات کثیف اخوند حسینیان و زارعیان را دیدید16:06 )

تفریح تمام شد تعارف در کار نیست مستقیم میکشم مخالفینم را . مرده باد مخالف من اهل این قرتی بازی ها نیستیم . شما مال دموکراسی نیستید . به اندازه کافی وقت دادم توبه کنید به رسم و رسوم دین خودتان .

ببینم یک گوساله ای نافرمانی کند انچنان قیمت نفت را بازی خواهم داد تا به گریه و زاری بیافتید یادتان باشد شما به من نیاز دارید نه من به شما .هر آنچه در زمین و آسمان است به فرمان منند به جز شما گوساله ها .

و اینگونه بود که ما خدا شدیم . در مورد دینتان بعدا کیف همایونیمون کشید دستوراتی خواهیم داد فعلا بروید مثل توله آدم خدمت کنید به مردمم وگرنه همتان را خواهم درید .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 9:58 AM  توسط Admin  | 

بخوان نادان شاید خردت قلقلک شود .

مغرور نیم من گویم اسرار الهی                              مامور نیم خود شده ام یار الهی

من بدم هادی ولی مهدی منم ؟                              رهنمای خلق در وادی منم ؟

در ولایت حاکمی اولیا                                        سرحلقه جمله انبیا

من بنده مطلق خدایم                                          فرزند یقین بار الهیم

گر طبیبی طلب کند بیمار                                   من خود حبیب طبیب دانایم

بار الا را اگر کسی جوید                               گو بیا سوی ما که آن ماییم

 

ما خاک را بنظر کیمیا کنیم                                 عرفان نخوانده دهن کجی به عرفا کنیم

 

ای عاشقان ، ای عاشقان من پیر را برنا کنم                    ای تشنگان ، ای تشنگان من قطره را دریا کنم

ای طالبان ، ای طالبان ، کحال ملک حکمتم                         من کور مادرزاد را در یک نظر بینا کنم

از دین گذر من کرده ام                                 من دین را بازی کنم

   گر تو بدنبال منی                                 اندر دلم یاری کنم

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 9:52 AM  توسط Admin  | 

فرق مرید و هوادار

شما چه هستید ؟

مرید ؟ هوادار؟ حزب باد ؟ منفعت طلب؟ بالا یا پایین ؟

قبل از پاسخ به این سوال کمی در این جمله بیاندیشید که مرید و مراد مثل دو جسمند در یک روح . بین آندو هیچ تمایز و جدایی وجود ندارد . آیا چنین شخصی را در این عالم یا هر عوالمی سراغ دارید ؟

لطفا به هیچ عنوان واژه مقدس مرید را بکار نبندید چرا که بقول قدیس سای بابا شیردی من در این دنیا(جمهوری اسلامی ) هیچ مریدی ندارم ، ولی تا دلتان بخواهد هوادار و دوستدار دارم . دوستانی که واژه مرید (Disciple) را بکار میبرند معنای حقیقی آنرا هنوز درک نکرده اند .مرید کسی بودن بسیار دشوار است و گاهی غیر ممکن بنظر میرسد ، اما اینجانب در زندگیم هیچگاه بدنبال جمع آوری هوادار نبوده ام چراکه من یک قدیس نیستم .

مرید حقیقی کیست ؟ تنها کسانی را گویند که میگویند ما در این جهان کسی یا چیزی جز معلم خود نداریم .حال کدامیک از شما مرید من هستید ؟

هوادار کیست ؟ کسی است که به معلم خود احترام میگذارد و هر کدام از دستورات او را مطابق میل و سلیقه خودش انجام میدهد و میگوید حکومت را تحویل امام زمان میدهیم ! مانند رهبر کنونی و اطرافیانش.لذا فرق زیادی بین مرید و هوادار است . ما را باش با چه کسانی قصد رفتن به 13 بدر کرده بودیم .

در این سیاره پر تنش اینجانب هواداران بسیاری دارم اما مریدان بسیار اندکی ، اما هر کدام از آن مریدان اندکم برای خودشان گوشه ای از دستگاه بزرگ هستی هستند که فعلا جهان را شور کوک کرده ایم .

سای بابا شیردی برای پاک کردن گناهان مریدش شی یاما فقط 3 قطره اشک ریخت ، اما من چون به مرادم رسیده ام حتی برای شسته شدن گناهان تمام هوادارانم هر شب میگریم .

دریغا که هوادارانم که در راس حکومت اکثرا یکسری منفعت طلب نان به نرخ روز خورند نه ایمانی دارند نه دینی نه حتی آزاد مردند . همه گونه شما را امتحان کردم لذا  اسکت یا اخوان الشیطان .

من چه هستم ؟

نمیدانم شما بگویید چه میبینید ؟ شاید انسانی باشم که بر حواس پنج گانه اش و ذهن خود مسلط است (سوامی) شاید حس ششم داشته باشم شایدم حسی فراتر از حس ششم .کسی چه میداند اصولا در طبقه بندی هیچ علمی نمیگنجم .

 

علومی که میدانم چیست ؟ خودم هم نمیدانم چگونه بدستم میرسد(تو فکر کن که ندونم ) . باری  مهم نیست قابل ادراک برای کسی نیست پس نیازی به توضیح نمیبینم .

جالبترین قسمت اینست که بعضی اوقات اراجیفی میگفتم که خودم خنده ام میگرفت و بعضی از هواداران بدون اندیشه گوسپند وار میپذیرفند مگر خدا به شما عقل نداده است ؟

باری شاید هم حق داشتند . اینهم بماند در فهم ادراک دوستان نیست .

+ نوشته شده در  یکشنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 9:46 AM  توسط Admin  | 

هشدار به مازندرانی ها

دست از خرافات بردارید . دروغ نگویید . میزان دروغگویتان از حد مجاز بالاتر رفته .راستی چقدر بشر دو پا میتونه نادون باشه که فکر کنه این زلزله ها کار منه . یا هراتفاقی . خوب موقعی که من نبودم کار کی بوده ؟ خشم طبیعت رو دریاب .

ینده یک نیایش کلیدی داشتم هر کجا میزان خرافات یا ظلم به همنوع بیشتره خدا بزن پدر پدرسوختشو دربیار . کی بود کی بود من نبودم .

خوب حالا میتوانید مرا به جرم ارتداد ، کفرگویی ، و توهین به مقامات بلند پایه  نظام محاکمه کنید کل پیامبران هم ایضا  البته قبلا اعلام کرده اید من افسرده ام پس گند زدید . خوب اینهم راه دارد یک روانپزشک خودفروخته مثل قاضی مرتضوی پیدا کنید و مرا مجرم اعلام کنید . راستی میتوانید مثل قتل های زنجیره ای هم عمل کنید و مرا بکشید ممنونم بابت هاله نوری که دورم کشیدید  اسکلتان کرده بودیم .

من از روز اول هم به چیزی بنام امام زمان اعتقاد نداشتم و حتی موعود و این اراجیف . مگر مهربانی و خوب بودن اینقدر سخت است ؟خوش باشید دور و بر هم ولی خدا وکیل سور برام دمید اگه مسیحی بودم لابد شیپور میزدن اونم هفت بار شانس آوردم مسلمان دنیا آمدم و گرنه کلا از اینهم روانی تر میشدم .

تو فکر کن 7 تا شیپور ای پدر صاحب بچه در میامد .

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 23:42 PM  توسط Admin  | 

K-PAX3+1

WITH WAVE PLEAS!

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 23:40 PM  توسط Admin  | 

شیپور پنجم

3 بار یک بار هم جایزش حالا اینطوریه منم بقیه داستانو نمیگم اینقدر نادانید که فکر میکنید من خدام بالام جان دارم شدیدا از اون بالا ها حمایت میشم .

راستی دوستان امریکایی شنیده بودم یه سیستم دارید برای جنگ آب و هوایی خوب رفقا ما هم همچین سیستمی رو داریم تو جهان های موازی ولی برای کنترل جو استفاده میکنیم حالا ببینیم تکنولوژی شما زمین نشینان مغرور بهتر کار میکنه یا ما موازی نشینان یکتاپرست .

بپرخ تا بچرخیم .

 

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 23:39 PM  توسط Admin  | 

ضمینه؟

منظورم زمینه بود بالو بودم کاکو بالو .

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 23:9 PM  توسط Admin  | 

آقای ایت الله جوادی املی

بخدا قسم دیگر توان ندارم میروم دیگر حوصله اینهمه ظلم و توهین را ندارم .

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 22:48 PM  توسط Admin  | 

مورد تایید است درود بر مردم عربستان


 
در هفته گذشته، گاردین دو نامه از شاهزاده‌های ناشناس سعودی را منتشر کرد که اخیرا در میان خاندان سلطنتی دست به دست و در آن درخواست انجام کودتای داخلی علیه ملک سلمان مطرح شده است. در این نامه‌ها آمده است، ملک سلمان که در ماه ژانویه امسال به حکومت رسیده به همراه فرزند تقریبا سی ساله خود سیاست‌های خطرناکی را در پیش گرفته‌اند که در حال تخریب سیاسی، اقتصادی و نظامی عربستان سعودی است. شاهزاده سعودی در گفت و گو با گاردین تأکید کرده که درخواست وی برای تغییر در حکومت سعودی نه تنها با حمایت روزافزونی در میان خاندان سلطنتی مواجه شده، بلکه از حمایت عامه مردم نیز برخوردار است. وی مدعی شده که عموم مردم نیز شدیدا خواهان چنین تغییری هستند. به گفته این شاهزاده، عموم مردم هم می‌گویند یا باید تغییرات صورت گیرد یا اینکه کشور به سوی مصیبت خواهد رفت.

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 22:47 PM  توسط Admin  | 

جان بی ارزشتان

تنها کسی که میتوانسب جان آخوند را نجات دهد من بودم خودتان نخواستید نادانها فکر کرده اید مردم روحانی متر دارند ؟ صحنه های وحشتناکی را دیده ام الاقها چرا حالیتان نیست دارید با جانتان بازی میکنید . خیلی نفهمید .

دیگر کاسه داغتر از آش نخواهم شد . بروید از مرگ تدریجیتان لذت ببرید .

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 22:41 PM  توسط Admin  | 

'شير دي ساي بابا'

 

حدود 180 سال قبل در هند فردي به نام شيردي بابا معروف شد. وي يك روحاني با ايمان بود و انسان ها را به نيكي و افكار و رفتار درست دعوت مي كرد. در آن زمان مردم توجه زيادي به شيردي بابا نكردند و حكومت ها او را طرد كردند.

شايد يكي از دلايل اين برخورد هندي ها با شيردي بابا اين بود كه او به اسلام علاقه زيادي داشت و بعضي از تعاليم او از اسلام گرفته شده بود. اما سال ها بعد از وفات شيردي بابا عده اي با حمايت و برنامه ريزي دولت هاي استعمارگر، جانشين تازه اي براي شيردي بابا پيدا كردند و او را ملقب به ساي بابا كردند.

'باگوان شري ساي بابا' يا همان 'يا سو آمي ساتيا ساي بابا' در 23 نوامبر 1926 در يكي از ايالت هاي هندوستان به دنيا آمد. ساي بابا در سن 14 سالگي، مدعي شد روح خداوند در جسم او رفته است و علنا گفت كه براي هدايت انسان‌ها بر روي زمين ظهور كرده‌است و تلاش وي بر اين است كه با نگاهي پلوراليستي همه پيروان اديان را به سمت خويش بكشاند.

وي بيش از 50 ميليون نفر را تنها تا سال 1985 به مريدي خود در آورده بود. اما ساي بابا به جذب مسلمانان و مسيحيان توجه ويژه اي نشان مي داد كه نكته قابل تاملي است.

او خودش را ساي بابا ناميد و گفت كه تجسم بعدي 'شير دي ساي بابا' است كه درويشي مسلمان بوده و ده ها سال پيش در ايالت'ماهاراشترا' سكونت داشته است.

اولين چيزي كه در اسم ساي بابا جلب توجه مي كند شايبه فارسي بودن اين اسم است. ساي بابا شكلي ديگر از همان (شاه بابا) در زبان فارسي است كه با كمي تحريف و تغيير در زبان هاي اردو و هندي به اين شكل تلفظ مي شود.

علاوه بر نكته اي كه در نام اين شخص در ارتباط با اسلام وجود دارد، به طور كلي اين شخصيت را بسيار به اسلام پيوند مي زنند و اين مساله در سخنراني ها، نام گذاري ها و تبليغات اين فرقه انحرافي شرق آسيايي، مشهود است.

ساي بابا در ايران نيز مريداني داشت كه او را مي پرستيدند. سايت رسمي وي به زبان فارسي به نام ايران بابا نيز فعال است و از ظاهر آن مشخص است كه سرمايه گذاري زيادي روي آن صورت گرفته است.

اين سايت به صورت كاملا رايگان به توليد محتواي ارائه شده از سوي ساي بابا در بين ايرانيان مي پردازد. تا كنون نزديك به يك صد نرم افزار و لوح فشرده تبليغي از ساي بابا به زبان فارسي با شمارگان بالا در كشور توزيع شده است.

به این مرد علاقه وافری داشتم از کودکی'شير دي ساي بابا' .خیلی کمک کرد حالا اعلام میدارم راهم همان راه اوست و برای هدایت بشریت آمده ام .

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 22:21 PM  توسط Admin  | 

اتلمان

میفروشم اگر دولت خریدار است به همان قیمتش پولش را لازم دارم .

بعدا بروید بگذاریدش برای فروش به بالاترین قیمت ربع پولش میرسد به همسر اولم و نصفش هم به پدرم و الباقی میرسد به همسر کنونیم اصولا من دو زن ندارم اولی را طلاق داده ام . مثل شما نیستم بروم دنبال ناموس مردم .

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 22:14 PM  توسط Admin  | 

پدرسوخته

اگر قرار به پدر سوخته باشی باشد اینجانب اخر همه پدرسوخته های دنیا هستم .

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 21:56 PM  توسط Admin  | 

احادیث مربوط به اینجانب .

در مورد بعضی احادیث که اینجانب یکسری لشکر عجیب و غریب و زن و بچه در جزایری خوش آب و هوا دارم میدانید قضیه چیست؟( خوب اگه داشتم مریض بودم ، بیایم با شما سر و کله بزنم ؟)

اینها آخرین آزمونی بود که خداوند برایم در نظر گرفته بود تا نفسم را امتحان کند . من هیچگاه از خدا کرامت نخواستم خودش را خواستم و او هم هر چه را که داشت به من داد .

امیدوارم قبول شده باشم اس کریم .

میگویم بهترین مفسر قرآن بیاید بنیشینیم داور هم بگذارید هر صفحه ای بود ببینیم چه خبر است .چرا در برابر حقیقت مقاومت میکنید آیا مال دنیا اینقدر عزیز است ؟ لابد هست کسی چه میداند. برای خودت نوش جانت .ما لیاقت شما را نداریم اصولا گروه خونیمان به هم نمیخورد . همان علمای جهان اسلام در مورد این دین برایم بس است .در مورد ادیان دیگر مخلص همگی هستیم بیایند با هم بر اساس کتابشان مباحثه علمی میکنیم . البته تمام اینها آب در هاون کوبیدن است چون دیگر از دین گذر کردم . دینی که شما پاسبانش باشید وای به حالش .

عطایش را بخشیدیم به لقایش .

شاید من توهم زده ام شاید مهدی موعود شما قرار است از کره ای دیگر بیاید .

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 21:50 PM  توسط Admin  | 

مسلمانان

مگر من به مسلمانان زمان ندادم با هم متحد باشند ؟ در این دین هر کسی ساز خودش را میزند همه ماشاالله علامه دهرند .

کدام اتحاد ؟ جان هموطنانم را فدای توهمات شما کنم مگر مغز خر خورده ام ؟

در مورد کعبه به من ربطی ندارد بروند مسلمانان با هم صلاح بروند مگر من فضول آنها هستم ولی بگویم یک ایرانی حتی یک ایرانی در عربستان یا هر جای دنیا برایش مشکلی بوجود بیاید و اخبارش به من برسد میزنم گند میزنم به آن کشوری که حرمت ایرانی را نگه نداشته .

گفتم من به یاد ندارم در زمان پیامبر گرامی اسلام این دین دو شقه باشد نخواستیم مال خودتان . من دینم را به هموطنان و و طنم ادا کردم بمیرم هم روحم از این مملکت پاسداری خواهد کرد . خیلی نادانید .

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 21:43 PM  توسط Admin  | 

خداوند و قربانی کردن انسان

شنیده ایم که عده ای بی خرد گفته اند حادثه مکه زمینه ظهور بوده .

خاک بر سر آن خدایی بکند که انسان قربانی او باشد ای خاک .خیلی نادانید . اگر خداوند قربانی میخواهد بیایید خودم شما را بکشم بشوید قربانی خدا  بروید بهشت عشق و حال . خیلی نفهمید .

ای تف به این زندگی دیگر نمیتوانم در برابر اینهمه فقر و خرافات تحمل کنم .

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 21:31 PM  توسط Admin  | 

جبرییل

شک نکنید جبرییل همان روزبه پدرسوخته خودمان بود  گور پدر هر کسی قبول نکنه .

امام علی و محمد امین هر دو تقریبا 5400 سال قبل از یک نور بودند . مگر شما مغز خر خورده اید ؟(معنی این جمله را بگیرید بروید تا 5400 قبل از الان )  چرا هر چه من میگویم زیرش در میروید آخوندهای دو زاری آدم شده اید ؟

احادیثی را که سلمان گفته را بگیرید بروید تا انتها . توقع دارید بیایم به جوانهای مردم دروغ بگویم و جانشان را به مخاطره بیاندازم بخاطر چهار تا تند رو افراطی و یک مشت مفت خور بی دین و ایمان و بی وطن ؟

خوش باش نامرد خوش باش که خوشیت بزودی پایان میابد در آندنیا میبینمت . البته فکر نکنم چون دیگر مسوولیت جهنم به عهده من نیست .من یک نفر بودم و کل دنیا و سرویسهای اطلاعاتیش یک طرف دیگر . بدترین قسمتش این بود که سرویس اطلاعاتی ایران از منهم جاسوسی میکرد. باری

بدون هیچ اطااعات امنیتی چگونه توقع دارید ایران را اداره کنم ؟ شما فکر کرده اید من تمام علمهای عالم را دارم ؟ نه عزیزان ندارم فقط از آینده مطلعم  همین . دیوانه اید به مولا .

در مورد اتفاقات نتیجه نیایشهایم است و درخواستهایی که قبلا زدم با زمانبندی مشخص ثبت شده . مگر دنیا برایم چه کرد اگر درخواستهای زمانبندیم را لغو نکنم دنیا از بین خواهد رفت . با این وضعی که دارم و کسی به من احترام نمیگذارد هیچ کدام را لغو نخواهم کرد . مگر نگفتم کسی حج نرود چرا فرستادید؟ بلاشک مقصر اصلی عربستان است ولی مگر من هشدار ندادم ؟

آقایان مراجع متاسفم کسی اینجا مرا نمیخواهد میروم . زندگی همینی است که من میکنم . بلد نیستم ادای یک مشت بدوی بیابان نشین در 1400 سال پیش را در بیاورم . خدانگهدار انسانهای خوب ایران زمین . خدا به این سرزمین برکت بده و از طلم و بیداد و عصیان نجات .

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 21:29 PM  توسط Admin  | 

شما امام میخواهید ؟

شما اگر قیام میخواستید ، امام میخواستید همان روزی که درخواست وجه کردم تا به شعیب بدهم(تا بدهیش را بدهد و از زیر دین خارج شود ) میدادید وجه را او در آنزمان آماده بود گند زدید اصولا شما ثروت را به خدا ترجیح دادید اینجانب سور برایم دمیده و آزادم هر غلظی خواستم بکنم .

شعیب هم خود مختار است هر کاری خواست بکند دیگر به من ربطی ندارد . سلمان فارسیمان هم که متاسفانه درگیر مساله اعتیاد شده . نخواستیم بابا. ضمنا مسیحی هم وجود ندارد .

اصلا چه معنی میدهد هم خمس و زکات بگیرید و هم مالیات ؟ اینهم از پدرسوخته بازیتان است . بنشینید دعا کنید ببینم از آسمان شاید خدای دیگری پیدا شود موعود دیگری بفرستد .

 

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 21:14 PM  توسط Admin  | 

راستی

برگشتم اگر تخت جمشید بازسازی نشده باشه کارتون با کرام الکاتبین .

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 21:0 PM  توسط Admin  | 

USA

HI PALS

I TOLD YOU GO AND FUCK THIS MOTHER FUCKERS(DAA-ESH) BUT YOU SHOW YOUR ASS.

SO IF YOU WANT BE A POWERFULL COUNTRY AGAIN JUST DO YOUR JOB AND DUTY HONESTLY .

OBEY RULES . IM RULE. SO DO YOUR JOB QUICLY.

ABOUT RUSSIAN GO AND CHAT TOGETHER AS HUMAN FOR HUMAN. NOT FOR YOUR OWN PACKETS.

THIS AREA (MIDDLE  EAST)IS DANGER ZOON . DO NOT PLAY WITH PPLS LIFE AND YOUR LIVES TOO.

CLEAR?

 

+ نوشته شده در  جمعه هفدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 16:4 PM  توسط Admin  | 

.

ابر و باد و مه و خورشید و فلک در کارند
تا تو نانی به کف آری و به غفلت نخوری                       

همه از بهر تو سرگشته و فرمان بردار
شرط انصاف نباشد که تو فرمان نبری

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 23:16 PM  توسط Admin  | 

چقدر باید جنایت جنگی صورت بگیرد مدافعین دروغین حقوق بشر ؟

عربستان سعودی در جنایتی دیگر، به یک مراسم عروسی در یمن حمله کرد.

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، منابع پزشکی در استان ذمار روز پنجشنبه اعلام کردند : در حمله جنگنده های عربستان و متحدانش به یک مجلس عروسی در منطقه سنبان در استان ذمار، بیش از صد نفر کشته و یا زخمی شدند، و اکثر قربانیان زن و کودک هستند.
چهار یمنی نیز در حملات هوایی متجاوزان سعودی به استان صعده کشته شدند .

هفته گذشته نیز جنگنده‌های سعودی به یک مراسم عروسی در منطقه "الحوجله" در "المخاء" در استان تعز یمن حمله کردند که بر اثر آن بیش از 130 نفر کشته شدند.

طبق اعلام سازمان ملل متحد ؛ حدود 4 هزار و 900 یمنی از زمان آغاز تجاوزات عربستان به یمن کشته شده اند.

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 22:25 PM  توسط Admin  | 

غلط کردم نامه.

اصولا فاصله طبقاتی هم همچین چیز بدی نیست بعضی ها کلا بیشعور بدنیا می آیند مثل اینکه ! (حالا بماند از کودکی درست تربیت نشده اند )اما خود طرف باید تلاش کرده باشه نه مثل این مملکت بعضی ها از فرش به عرش برسند حالا هم برای من شاخ شوند اصولا گور پدر همتان من دو سال سربازی به وطنم بدهکار بودم و انجام دادم .(دیوانه هم جد و آبادتان است )

کلا غلط کردن را برای چه زمانی درست کرده اند ؟ من غلط کردم  خودم را وقف یک مشت بی غیرت کردم که فقط بلدند غر بزنند و بیافتند به جان هم . من غلط کردم  امام شما نادانها  شدم . میروم پی زندگی خودم گور پدر همتان .

میروم اسراییل همانجایی که زده ایند رفتن ممنوع است اصولا دوست دارم بروم جاهای ممنوعه .میگن آب و هواش خوبه . تکنولوژیشونم خوبه با آمریکا هم رابطش خوبه .

فوایدی هم دارد آقای شریعتمداری سوژه واسه نوشتن پیدا میکنه شما هم رو منبراتون وایمیسین میگین امام ناراحته ضمینه ظهور هنوز فراهم نشده .تازه میتوانید به عنوان جاسوس موساد هم از من نام ببرید . عادت دارم همیشه هرکاری تو زندگیم کردم بقیه ازم دزدیدن . خوشبحالتان شما یک مشت ترسوی بزدل بیشتر نبودید .

ضمنا روز اول هم طبق قول و قرارمان باید میرفتم آنجا . شاید بتوانم باعث صلح شوم . راستی نتانیاهو بیام اونجا شاخ بشی میزنم پودرت میکنما .

بالاخره اونجا هم ایرانی داره شماها بروید ادرکنی کنید تا جانتان در رود . هی بهانه میاورید زمینه های ظهوررا .

کدام ظهور ؟

جمع کنید بابا. میروم 3 سال مهلت میدهم مملکت را گلستان میکنید اگر برگردم ببینم زیر کار در رفته اید و به ظلم هایتان ادامه داده اید همتان را با هم اعدام خواهم کرد .

ماشاالله آنقدر مقلطه و سفسطه جدید یاد گرفته اید.

موساد میام ترکیه منو بدزدید. اینها موعود نمیخوان میایم همونجا . مثل اینکه ثروت خوبه منم میرم عشق و حال مگه دیوانه ام هر روز حرص یک مشت نادان را بخورم که بی غیرت هم شده اند و حتی میترسند به من نزدیک شوند میدانید چرا از چینی ها خوشم میاید اینقدر مرد بودند سرویس امنیتیشان با من تماس گرفت ای خاک بر سر بزدل بی دین و ایمانتان .

زمین خدا قربونش برم خیلی بزرگه میرم یه جای دیگش . از خداتونه دیگه . چشم .

مار از پونه بدش میاد در خونش سبز میشه .

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 19:49 PM  توسط Admin  | 

شبکه کرمان ساعت 12:112 امروز دیدم

نمیدانم چشمان سخنران  را ندیدیم بگوییم انسان خوبی است یا بد اصولا من همه ایرانیان رادو روزی است انسان میبینم چون دوستشان دارم میگفت آقای خمینی خدابیامرز گفته اند هر کسی از من سخنی نقل کند باید سند و مدرک داشته باشد و الی آخر مگر وقتی آقای رفسنجانی گفتند از امام شنیده ام در مورد رهبر کنونی و انتصاب ایشان  آنموقع چرا حافظه تان کار نکرد ؟ باری.

به هر جهت ایرانی بد از نظر من وجود ندارد شیطنت میکنند به قول مرحوم خمینی خدا انشاالله همه ما را آدم کند من نوعی که در پایین ترین رده انسانیتم هم همچنین.تا حرف میزنیم میشویم برخی و بعضی توقع دارید مدل اقتصادی برایتان بنویسم وقتی بقالم ؟ بروید از مختان استفاده کنید و مدل اقتصاد ایرانی بنویسید ما ایرانی هستیم و مدل ایرانی میخواهیم .اقتصادی بدون نزول خواری بر اساس رعایت کرامت انسانی . سخت است ؟

بانکداری اسلامیتان را که دیدیم .

به هر حال عزیزان جملات مرحوم آیت الله خمینی را باید با آب طلا نوشت .

به قول معروف بالام جان پدران ما چیزی خواستند حالا ما نمیخواهیم اصولا زور که نیست . بد کردم به شما زمان دادم توبه کنید و برگردید به رگ و ریشه تان ؟

شاید.

خداوند همه ما را آدم کند دعای هر شب و روزم است .

تنبه نماز بخوانید و روزه بگیرید آنهم به سمت دشمن قسم خورده میهنتان !تنبیه برای بی معرفت 40 روز روزه.

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 13:30 PM  توسط Admin  | 

مورد تایید است .

فرستاده ویژه سازمان ملل در یمن از سخنان مقامات انصارالله مبنی بر قبول اصول
هفتگانه توافق مسقط استقبال کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از
پایگاه مرکز خبر سازمان ملل، اسماعیل ولد الشیخ احمد فرستاده ویژه دبیرکل سازمان
ملل سخنان اخیر مقامات انصارالله را که بر التزام خود به قطعنامه 2216 شورای امنیت
تاکید کرده اند، استقبال کرد.

استفان دوگاریک، سخنگوی سازمان ملل در
کنفرانسی خبری گفت: حوثی ها بار دیگر اعلام کردند که به اصول هفتگانه توافق مسقط ،
که در مذاکرات گذشته به آن دست یافته بودند، پایبندند.

این موضوع از آن جهت
مهم است که قطعنامه 2216، قطعنامه ها و طرح های شورای همکاری خلیج فارس و نتایج
گفتگوهای ملی یمن از اصول تحرکات سازمان ملل برای ایجاد صلح در یمن بوده
اند.

این قطعنامه ها و طرح های سه گانه همچنان اساس مذاکرات صلح باقی خواهند
ماند و فرستاده ویژه با محوریت آنها به اقدامات خود ادامه می دهد.

فرستاده
سازمان ملل معتقد است دولت (مستعفی و فراری) یمن، حوثیها و متحدانشان باید بر همین
اساس به مذاکرات صلح بپیوندند.

با تشکر از انصارالله و سازمان ملل متحد

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 7:34 AM  توسط Admin  | 

حالا ما یه چیزی میگیم

شنونده باید عاقل باشه .

قدرتهای جهانی محبت کنید برید با هم صلاح برید این داعش رو از بین ببرید خودتون درست کردید خودتونم از بین میبرید(البته روسیه و چین بی تقصیر بودند ) فقط این ابوبکر بغدادی رو زنده میخوام 1 میلیون دلار زندش ارزش داره . پرداخت نقدی حق کتک زدنش هم ندارید بگیریدش بدینش تحویل من .

در مورد روسیه من به قولم عمل میکنم و بعد از صلح برایشان مدل اقتصادی خواهم نوشت .اختصاصی البته قبلش باید جلساتی داشته باشیم .

در مورد عربستان شاهزاده های عرب باید به فکر کشورشان باشند این بچه مغرور متکبر داره آبروی مسلمونها رو میبره از ما گفتن بود . نگذارید اون روی من بالا بیاد که میام تا خود ریاض این پدرسوخته رو ورمیدارم میارم ایران .

در مورد اسراییل : نادانها 15 تن از یاران من در آن کشورند و عمرا بفهمید کین .همونها بستند برایتان پدرتان را در خواهند اورد .

در مورد فلسطین : سازمان ملل ؟ شورای امنیت ؟

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 7:9 AM  توسط Admin  | 

اتحدو

یا ایها الذین آمنو اتحدو خیر امواتتون .

+ نوشته شده در  پنجشنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 7:1 AM  توسط Admin  | 

در مورد همجنس گرایان مذکر و مونث با کمال احترام .

در ایران وجود دارند محض اطلاع دکی جون .

دو نمونه هست یکمدلش بر اساس آفرینش است که میتوانند انتخاب کنند و تغییر جنسیت دهند و یک مدل یک نوع بیماری است که علتش هم مسایل روانی در زمان کودکی ، نوع تربیت ، اتفاقات ، تربیت اجتماعی تحمیلی، فیلمهای پورنوگرافی و غیره و ذالک است به هر حال این حقیقت وجود دارد. اما ما هیچگاه اجازه رژه رفتنشان را نخواهیم داد و یا ازدواجشان را به رسمیت نخواهم شناخت.

این قرتی بازی ها را تحمل نمیکنم خواستند ازدواج کنند با هم با کمال احترام صادرشان میکنیم یک کشوری که به رسمیت میشناسد این ازدواج را .با هم بروند صفا کنند اما در ایران هرگز .

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 22:49 PM  توسط Admin  | 

قضیه راست و دروغ.

چرا هر وقت راست میگویم کسی باور نمیکند فقط کافیست دروغ بگویم همه میگویند به به . گرفتاری شدیما !

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 22:42 PM  توسط Admin  | 

انقلاب؟

روزی در اتوبوسی نشسته بودم به احترام پیرمردی از جای خویستن بلند شده تا ایشان جلوس نمایند . پیرمرد نگاهی عاقل اندر سفیه به من همی انداختی و گفتندی :

ای جوان بنشین و نیرویت را جمع کن تا انقلاب کنی !

نگاهی به او انداختم و با حاضر جوابی ذاتیم به او گفتم مگر ما مثل شما خریم انقلاب کنیم . شاید اگر امروز بود میگفتم اصلاحات بهترین راه است . باری نه دیگر آن پیرمرد زنده است نه من آن کودک 12 ساله .

انقلاب کردیم برای دینمان نتیجه اش این شد . آری حقیقت اینست که انقلاب فرزندان خود را میبلعد . 8 سال آزگار با تمام دنیا جنگیدیم نتیجه اش چه شد؟ نمیگویم در صورتیکه دشمنی قصد تهاجم داشته باشد باید بنشینیم خیر .(من انتقام خون شهدایمان را از کشورهایی که به صدام کمک کردند گرفتم فقط مانده عربستان که آنهم نیازی به لشکر کشی ندارم بنشینید و تماشا کنید .) توصیه میکنم تا اطلاع ثانوی هیچ کشوری به حج نفرستد کسی را درخواستم ثبت گردیده جانتان گردن خودتان .(تا کعبه بدست کاردانش سپرده شود )

اگر جنگی شود که نخواهد شد اولین نفر قبل از شما برای دفاع از میهنم و مردمانم در صف مقدم خواهم بود حالا شما سلاح بدست میگیرید ما هم با همان میکاییلمان میآییم .

این رسمش نبود بی معرفت ، این رسمش نبود .

کاری کرده اید که برای تخلیه خشمم مجبورم دشنام بدهم و این شده معصومیتم ای گور پدر معصومیتم .اصولا در ایران دشنام عرف شده چه بگویم .

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 21:40 PM  توسط Admin  | 

اخرین کرامتم چیست ؟

زنده کردن مردگان ؟(بستگی به زمانش دارد ؟). ساده ای اگر این کرامت را داشتم که الان رستم را زنده کرده بودم  و یا امام حسین را .

آخرین کرامتی که اکنون دارم شفابخش بودن دستانم است که تا وقتیکه ایرانیان با هم آشتی نکنند ازآن استفاده نخواهم کرد (موج میدهم با دعاهای خویش ). من نمیخواهم شما برده من باشید همه شما آزادید همان خدا ما را بس است . من خود را آگاهانه وقف شما کرده ام اگر در این راه کشته شوم حق گریه و زاری ندارید لطفا مرا امام ننامید حتی پادشاه .

همین تنهایی برایم بهتر است من نمیتوانم در ناز و نعمت زندگی کنم آنوقت هموطنم در زندان باشد به جرم آزاده بودن . نمیتوانم .نمیتوانم در ناز و نعمت باشم آنوقت هموطنم برای گذران زندگیش تن فروشی کند . نه نمیتوانم .

دو درجه بزار بالا اون لاستیکو ترسو . مگر نه اینکه مرد خدایی بدون محافظ بیا و در شهر قدم بزن ببینم کدام خدا از تو حفاظت میکند .

روزی قرار بود یار من باشی اما بعد از آن قضیه و ترسیدنت و روضه خوانیت برای جسمت  در حضور عاشقان اهل بیت همه چیز برایم تمام شد . میدانی چند نفر بابت آن موضع گیری نابخردانه کشته شدند؟ میدانی وقتی صحنه ها را میدیدم آرزوی مرگ میکردم ؟ این بود تدبیرت ؟ این بود شجاعتت ؟ این بود رهبریت ؟ من پست رسمی ندارم الان ، شما داشتید بیایم قربان صدقه تان بروم چون روزی قرار بوده یارم باشید ؟ این چه یاری بود به هر حال تا دیر نشده زیرش در روید دارند از شما سو استفاده میکنند شده اید سیبل ما به عنوان سیمبل . دیگر سناریویی هم وجود ندارد  بی معرفت .

باری همه اجنه به فرمان منند تا وقت داشتید باید مرا میکشتید الان مرا بکشید با جای خالیم چه خواهید کرد ؟با کشتن من مسیح را کشته اید ، بودای 5 را کشته اید ، مهدی موعود را کشته اید و روح اعظم و چشم جهان بین و هر کوفت و زهر ماری که موعود مینامند . با اندیشه ام چه میکنید ؟ بگذریم بمیرم تواناییم بیشتر میشود و روح زجرکشیده ام دست از سر سیاره بر نخواهد داشت چون آنموقع دیگر نیازی به میکاییل نخواهم داشت .میشوم یک روانی به تمام معنا و بیگ بنگ را خواهید دید .

حلالت نمیکنم خود میدانی و خدا .

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 21:22 PM  توسط Admin  | 

تقیه کن عزیز دل برادر تقیه !

بزن به چاک .

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 18:4 PM  توسط Admin  | 

به بعضی ها بگویید

من دروغ گفتن رو ترک کردم خوش باشی .آنقدر ادرکنی کنید تا حوصله تان سر رود . میخواهید من بخاطر پول و ثروت دروغ بگویم ؟ تا الان هم اگر گفتم برای منافع بشریت و ایرانیان بود دیگر دروغ نمیگویم .صبر من از ایوب هم بیشتر است ولی صبر پیروانم حدی دارد دارید با جانتان بازی میکنید .

میکاییل ناراحت میشه ها !

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 17:53 PM  توسط Admin  | 

ستار جان

ستارجان عشقمی قربون صدات برم الهی .

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 17:20 PM  توسط Admin  | 

عجب موعودی عجب موجودی حی و حاضر.

نام جد پدری : کمیل

نام جد مادری : کورش بزرگ

مسلمان زاده و شیعه زاده

اندام پایینی بدن : مدل بنی اسراییل

اندام بالایی : شبیه محمد امین پیامبر گرامی اسلام

عاشق ایران و ایرانی عاشق همه بشریت و طبیعت و سیارات عاشق علم و تکنولوژی مخالف جنگ

در خدمت سربازی با این تهمت که دیوانه است او را معاف میکنند حتی با توجه با مخالفتهای خودش. و اینست موعود بشریت و حالا که امده از بس ادرکنی ادرکنی کرده اند یادشان رفته اصلا باید بیایند سراغش و محترمانه از او بخواهند بیاید .

اینجا همه چیز درهمه.

اتحاد اتحاد ایرانیان  رمز پیروزی است . بعضی ها جد و آبادتان است .

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 17:15 PM  توسط Admin  | 

میکاییل ناراحت است.

طی مذاکراتی که با میکاییل داشتم گفت خوب ابله میرفتی دو رکعت میزدی تو گوشش میگرفتی دست حالشو میبردی !

چپ چپ نگاهش کردم گفتم پر رو بازی در نیار که میفرستمت پیش ابلیس . گفت من که جیک جیک میکنم برات ، تخم کوچیک میکنم برات بزارم برم ؟

گفتم تشتر جونم عزیزم تو هم بمون . خودت که میدونی تو قراره از من فرمان بگیری پس سر خود ول نچرخ تو آسمانها .

گفت : خیلی روانی هستی .

گفتم : میدانم اولین نفری نیستی که میگوید آخرین نفر هم نخواهی بود . درحین مباحثه با میشل بودیم که یکهو صدایی آمد و گفت اقرا.

من و تشتر خودمان را جمع کردیم . دوباره گفت اقرا.

گفتم ها ای که گفتی یعنی چه ؟ گفت یعنی بخوان .

گفتم چی بخوانم ؟ گفت با توجه به اینکه یکبار صورت شایدم سورت دمیده هر چی دوست داشتی بخوان .

میکاییل نگاهی به من کرد منهم نگاهی به او. گفتم مثل اینکه هر دو اسکل گشته ایم . باری ما هم چون از منبع صدا بی اطلاع بودیم خواندیم.

جنگ و جنگ ساز میاد و از بالوی شیراز میاد .

ناگهان سر نوک پرهای زیبایی دیدم . تو نگو خود جبرییل پدر سوخته بود. گفتم پدر سوخته بدم پدر پدر سوختتو در بیارن ؟ بزنم لچت کنم . شوخی شوخی با پیامبر خدا هم شوخی .

گفت : زر نزن بابا حال نداریم و در اینجا بود که من و میکاییل با هم گفتیم : ما دیگه حرفی نداریم .

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 15:22 PM  توسط Admin  | 

به بعضی ها بگویید .

غوره نشده مویز گشتی احسنت !

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 13:32 PM  توسط Admin  | 

تعریف کافر

هر گونه گروه افراطی از هر دینی که اسلحه بدست میگیرد و جنایت جنگی مرتکب میشود البته کسانی که برای دفاع مشروع اسلحه بدست گرفته اند کافر نیستند . لذا گروه داعش و این آت و آشغالهای تند رو ضد حکومت سوریه جزو کافرینند فرقی نمیکند اسم دینشان چه باشد . اصولا خداوند متعال با هر گونه نسل کشی ، جنایات جنگی و تند روی در هر دین و مسلکی مخالف است . نروید این قسمت را سیاسی کنید که میزنم سه چهار تا طیفون راه میندازم مرتب .

مثل ادمیزاد با هم در سیاره زندگی کنید .

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 7:47 AM  توسط Admin  | 

حکم شرعی

هیچ یک از آفریدگان خدا از انس و جن نجس نیستند حتی اگر بدنشان عرق کرده باشد . دیگر حق ندارید به یهودیان کوچکترین توهینی کنید همه ما آفریدگان یک خداییم و با هم برابر و برادریم . مشکلی داریم با گفتگو حل میکنیم صلاح نرفتیم (که میرویم )میزنیم پدر پدرسوختشونو در میاریم .

البته برجام میشود الگویمان .

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه پانزدهم مهر ۱۳۹۴ساعت 7:40 AM  توسط Admin  | 

اخظار به عربستان

سقف تولید نفت را رعایت کنید  شما بالای 2 میلیون بشکه رودل میکنید گند زده اید به اقتصاد سیاره نادانهای بدوی. .

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۴ساعت 23:11 PM  توسط Admin  | 

هراس

هراسهای بیهوده تا بوده همین بوده                               فرزندهای مشروع ، شرع قانون

و حاصل چند فرزند و چندین نواده                                   و اینست حکایت زندگی

میروم جایز نیست ، میروم جایز نیست                              من رفتم و حدیث گفتم

چوپان به از گوسپند آزادی به از بند                                 چه با لبخند چه بی لبخند

 

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۴ساعت 23:9 PM  توسط Admin  | 

دشمن کیه ؟

هر کسی که با حاکمیت خود من بر ایران مشکلی داره خود دشمنه .lol

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۴ساعت 23:5 PM  توسط Admin  | 

دعوا سر نفت

ای جانم !

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۴ساعت 22:57 PM  توسط Admin  | 

رامبد عزیزم

عشق منی دوستت دارم.

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۴ساعت 22:55 PM  توسط Admin  | 

جناب آقای مهران مدیری

درود بر شرفت .

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۴ساعت 22:54 PM  توسط Admin  | 

جناب آقای مهران مدیری

درود بر شرفت .

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۴ساعت 22:54 PM  توسط Admin  | 

میخارد تن نامبارکتان ؟

یک روزنامه سعودی در واکنشی‌ منفعلانه به سخنان رئیس جمهوری ایران مبنی بر استفاده از «زبان اقتدار» مقابل اهمال‌کاری عربستان در باره فاجعه‌ «منا»، به وی توهین کرد.

چی میخواید ؟ ریزش کوه یا طوفان ؟ درخواست بزنید .

درخواست در کائنات ثبت گردیده و بزودی اجرایی خواهد شد مردک نادان به رییس جمهور ایران توهین میکنی.

ای جانم دارم میرم عربستان صفا . بالو باشی .

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۴ساعت 21:12 PM  توسط Admin  | 

عزیزان من

من عرض کردم وقف تمام ایرانیانم پس اینقدر به جان هم نیافتید .

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۴ساعت 20:35 PM  توسط Admin  | 

خانم شاهین

خانم شاهین مدعی است، ایران سابقه فریبکاری در اجرای تعهدات هسته‌ای خود را دارد و این احتمال می‌رود که کشورهای اروپایی مانند آلمان، فرانسه و انگلیس به موارد احتمالی نقض تعهدات ایران بی‌توجهی نشان دهند و به همین سبب باید ساختارهایی مستحکم برای اطمینان از عمل ایران به تعهدات خود وجود داشته باشد.

 

ایران به تعهداتش عمل میکند دلبندم شما کاسه داغتر از آش نشوید .

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۴ساعت 20:13 PM  توسط Admin  | 

صدا وسیما

اخطار

چرا تصاویر آیت الله هاشمی رفسنجانی را سانسور میکنید نادانها .

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۴ساعت 20:5 PM  توسط Admin  | 

هشدار به فلسطین و اسراییل

بروید مثل انسانهای متمدن بنشینید با هم صلح کنید تا عصبانی نشدم .

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۴ساعت 20:3 PM  توسط Admin  | 

وسایل و اسباب بازی های سلیمان

همیشه به فرمان سلیمان است .

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۴ساعت 19:42 PM  توسط Admin  | 

اردن

درود

مرزهایتان را کنترل بیشتری کنید .( در مورد داعش )

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۴ساعت 19:35 PM  توسط Admin  | 

مطالب قدیمی‌تر